Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka POLAR CZN 346 A

16 Sie 2008 23:46 2241 2
  • Poziom 10  
    witam mam problem z tą lodówką u kolegi robili remont i oczywiście jak to odstawili lodówkę i wyrwali przewody podłączyłem je( mam nadzieje że dobrze) i lodówka działa ale jest mały problem po odłączeniu zasilania agregat nie chce działać i można powiedzieć że buczy a się nie załącza , po paru minutach jak się ją wyłączy ją to słychać jak bimetal pyknie i potem po załączeniu do sieci lodówka działa poprawnie a po jej wył. znów to samo. czy winna jest ta cała kostka przy agregacie?? czy może jakiś czujnik, znam raczej instalacje elektryczne a w agd jestem bezradny. Proszę o pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Sprężarka to nie pies reagujacy na Twoje zachcianki- przynieś- wynieś pozamiataj.
    Pracująca spreżarka PO KAŻDYM ZATRZYMANIU POTRZEBUJE OKOŁO 10 MINUT CZASU- na wyrównanie ciśnień inaczej nie wystartuje- gdyż tak układ lodówki(powiedzmy) domowej jest obliczony.

Jak przy pracujacej sprężarce będziesz tak robił( wyciągał i wtykał wtyczkę do gniazda) dalej SKASUJESZ sprężarkę- przełącznik bimetaliczny - jak piszesz pykający)- daje Ci znać ale tutaj TRZEBA jeszcze MYŚLEC dlaczego tak się dzieje- bowiem to jest sprężarka a nie motorek ptracujący bez obciążenia.
    Nie rób tak więcej!
  • Poziom 10  
    dzięki bardzo za odpowiedź tak potem sobie myślałem że tak może sie dziać ale nie byłem pewny wiec się zapytałem. Czyli jest wszystko ok