Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel corsa 1.6 16v cat..samochód nie chce odpalić

17 Sie 2008 12:52 5055 7
  • Poziom 2  
    po zdięciu klemy (+)od akumlatora i po ponownym założeniu samochód nie chce zapalić...rozebrałem pompę paliwową i okazało sie żę prąd na zasilenie jej nie przychodzi;( zaś czujnik paliwa działa co się dzieje?? jak mogę to naprawić...prosze o pomoc:(
  • Relpol przekaźniki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przekaźnik pstryka, bezpiecznik dobry?
    i co za corsa a raczej silnik?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    przekażnik nie pstryka;/ choc jest dobry boz zprawdzałem..;/ kupilem nowy to samo sie dzieje.. pojemność silnika 1.6 16v gsi cat
    gdzie jest bezpiecznik od pompy paliwowej;/ tez tak podejzewam ze to bezpiecznik albo cos z alarmem;/ lecz nie moge tego bezpiecznika znalezc ...;/ samochód wybebeszyłem ;/nie wiesz moze gdzie on powinien sie znajdować?? dzieki za prubę pomocy..pozdrawiam serdecznie
  • Poziom 32  
    w skrzynce bezpieczników
  • Poziom 2  
    prawdopodobnie sterownik sie rozprogramował po zaniku zasilania moze byc konieczna ponowna adaptacja urzadzeniem servisowym.
    mozliwe ze podczas rozłączania klemy był włączony zapłon i taki tego skutek
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    po włączeniu zapłonu zapala sie check ,jezeli za chwile miga to problem z immo.Jak nie miga zobacz alarm bo to one najbardziej mieszają po odlączeniu zasilania,pozdro
  • Poziom 2  
    Naprawione ;D przyczyną było odcięcie dopływu paliwa przez alarm...pozbyłem się alarmu i wszystko działa jak nalezy..dzieki za pomocne rady ...pozdrawiam..