Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wejście aux (od tyłu) w zmieniarce płyt Chrysler

darus0 17 Sie 2008 15:58 2150 2
  • #1 17 Sie 2008 15:58
    darus0
    Poziom 2  

Witamw związku z tym, że mój odtwarzacz płyt dvd w aucie odtwarza NTSC podłączyłem sobie zewnętrzne dvd pod wejście AUX w zmieniarce, ale chciałbym podłączyć do DVD z tyłu zmieniarki. Jest tam takie wejście tylko nie mam takiej wtyczki. Pytanko mam czy ktoś może mi pomóc w zdobyciu przejściówki z kości Chryslera na dwa czincze albo może ma jakiś inny pomysł. W schemacie na zmieniarce są wolne wejścia od 1 do 12 ( ta mniejsza kość). Zaznaczam że zależy mi tylko na dzwięku.
    Wejście aux (od tyłu) w zmieniarce płyt Chrysler

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Proszę czytać opisy działów. Przeniosłem z schematy.

0 2
  • #2 03 Wrz 2008 21:41
    pancreas
    Poziom 2  

Witaj, mam pytanie czy po podłączeniu dvd przez aux do dvd playera samochodowego masz normalny obraz video? Pytam bo od dłuższego czasu kombinuję jak wykorzystać monitor dvd i odtwarzacz który jest oczywiście w ntsc. Wymyśliłem sobie, że kupię mały odtwarzacz PAL, przetwornicę, podepnę to przez czincze i będzie po problemie. Jednak po podłączeniu tego wszystkiego dźwięk mam OK, ale obraz jest cały czas migający, że nie mogę nawet zmienić ustawień w menu playera. Myślałem, że to wina przetwornicy, ale jak podpiąłem pod 220 było to samo. Czy może to być wina monitora? Albo czy jak sygnał idzie w PAL przez czincze do playera samochodowego który jest w NTSC to nie bedzie prawidłowo pokazywac obrazu? Napisz jak jest u Ciebie z obrazem video

0
  • #3 03 Wrz 2008 22:00
    darus0
    Poziom 2  

Jak kupiłęm miałem a aucie zmieniarkę dvd na 6 płyt z wejściem aux z przodu na 3 czincze. Zmieniarka jest na ntsc więc lipa. Kupiłem za 250 pln LCD podsufitowe i kupiłem za 250 pln odtwarzacz dvd wielkości 1 din na 12 volt (samochodowe), które odtwarza wsio łącznie z divixami. I pospinałem wsio i jest ok. Dźwięk mam przez wszystkie głośniki w aucie. A co do podłączeń to zrobiłem tak. Z nowego dvd wyszedłem dzwiękiem (2 czincze) i podpiąłem do zmieniarki dvd w aucie przez wejście aux. A z obrazem wyszedłem jednym czinczem z nowego dvd i podłączyłem do LCD. Obraz mam bardzo dobry i dźwięk też.
    Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów