Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

webasto thermo top c w nissanie patrolu

hildziu 17 Aug 2008 23:38 2249 3
    hildziu
    Level 10  
    Witam wszystkich serdecznie
    dostałem piec thermo top c, na podstawie postów zamieszczonych na forum dowiedziałem się że potrzebuję jeszce pompy paliwa i zegara. Jednakże mam pytanie czy konieczny jet zgar skoro mój patrol ma automatyczną klimatyzację z wyświetlaczem? Czy ten wyświetlacz wystarczy czy muszę mieć zegar? Czy fakt iż mam klimatronic wpłynie na lepsze działanie ogrzewania postojowego(płynna regulacja temperatury wnętrza)?Czy posiada ktoś schemat jak podłączyć się do klimatronic w Nissanie Patrolu Gr y61 3,0 z 2000r?
    Pozdrawiam.
    Kaszpir77
    Level 21  
    Musisz czymś uruchomić ten piec więc albo zegar albo Telestart (no i oczywiście wiązka el. z wtyczkami). To nie klima steruje piecem, a piec klimatyzacją aby nagrzać wnętrze samochodu. Co do schematu poszukaj na sieci, czasami trafiają się materiały Webasto z podłączeniami do konkretnych samochodów.
    Pozdro
    skylark
    Level 25  
    Na początek upewnij się, czy darowany piec jest analogowy i sprawny a dopiero potem kompletuj resztę. Często w takich przypadkach ludzie zostają z niepotrzebnymi gratami.
    hildziu
    Level 10  
    Dziękuję Wam za odpowiedzi i podpowiedzi, na szczęście piec jest analogowy:D, już wszystkie elementy mam. Webasto sprawdzone pod akumulatorem i miską z wodą - wszystko działa. Jutro podłączam mam schemat istalacji elektrycznej Patrola już wim jak i gzdie się podpiąć.
    Jak się uda to w przszłości mogę służyć radą.