logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Hyundai N 71 S -- HQ6001-biała linia

edi40 18 Sie 2008 09:43 1548 6
REKLAMA
  • #1 5449582
    edi40
    Poziom 10  
    Posiadam ten monitor 2 lata ( ma jeszcze gwarancję ) . W ostatnim czasie zauważyłem na jednolitych tłach białą , poziomą linię znajdującą się ok . 1- 1,5 cm od górnej krawędzi matrycy przez całą jej szerokość . Nie jest to wielki problem w codziennym użytkowaniu . Mam jednak pytanie : czy to jest poważna usterka techniczna i czy możliwa jest do usunięcia bez większych komplikacji w ramach gwarancji . Dziękuję za zwrócenie uwagi na post i ew. odpowiedź .
  • REKLAMA
  • #2 5451674
    matisblu
    Poziom 18  
    Witam!
    Jeśli monitor jest na gwarancji to koniecznie wysyłać. Przy takich objawach bardzo możliwe że pada matryca.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 5452445
    edi40
    Poziom 10  
    Tak , tak tylko przez pewnie miesiąc będę bez okna na świat. Tyle chyba potrwa zabranie przez kuriera , serwis i powrót.
  • REKLAMA
  • #4 5453365
    matisblu
    Poziom 18  
    Na okres naprawy zainwestować w jakieś 17cali CRT za 50 zł powinno się coś kupić. Natomiast ten monitor ja osobiście bym wysłał. Po gwarancji może sypać się dalej i wtedy będzie większy wydatek.
    Pozdrawiam!
  • #5 5453811
    edi40
    Poziom 10  
    Chyba jeszcze poczekam , gwarancję mam do czerwca 2009 , jeśli się konkretnie sypnie to i dla serwisu będzie oczywista oczywistość w diagnozie .
  • REKLAMA
  • #6 5501711
    Jj1961
    Poziom 20  
    Nie zwlekaj tylko zgłoś na infolinie firmowa i kurier sam się zgłosi po odbiór. serwis znajduje się w Piasecznie -ZOLTER .Robią szybko a w Twoim wypadku to matryca jest do wymiany.Nie ma sensu przeciągać sprawy .
  • #7 5502197
    edi40
    Poziom 10  
    Tak , tylko ostatnio zauważyłem , że aby ten pasek sie pojawił ( a raczej nitka ) to monitor musi być porządnie rozgrzany . Występuje również nie na całej szerokości ekranu , w niektórych miejscach jest niewidoczny zupełnie . Nie oddaję do serwisu gdyż uważam , że usterka w praktyce jest minimalna . Ponadto obawiam sie , że może być " kosmetycznie "usunięta , a później wysypie mi się cała matryca ii ponowna wysyłka . Czas mnie jeszcze nie goni , poobserwuję to choróbsko.
REKLAMA