Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 29PT5105/00 - czy można zmienić język menu , szumi

18 Sie 2008 12:03 6934 3
  • Poziom 14  
    Witam , kolegów mam pytanie czy w telewizorze Philipsa 29PT5105/00 Mozna zmienić menu na język polski w trybie serwisowym ?
    Mam też taki podobny Tv 21" kupiony w Polsce, menu jest identyczne i tam jest język Polski , a ten większy TV przywiozłem z Niemiec i POl języka brak.
    Mam drugie pytanie nie wiem czy w tym 29" philipsie to usterka czy problem ustawienia a mianowicie:
    telewizor nie był przestrajany, poprzez AV z Cyfry + dzwiek jest idealny natomiast po dostrojeniu kanałów z anteny szerokopasmowej przy przełączaniu z wizją jest wszytsko ok natomiast fonia wpada po chwili szumów czy to usterka czy coś z ustawieniami krajów w MENU
  • Poziom 43  
    Waldek123 - a po co? Przecież jest.

Cywia, to cytat z instrukcji obsługi:

Kiedy po raz pierwszy właczysz odbiornik, na ekranie pojawi sie menu.
    Menu proponuje wybór jezyka, jakim bedziesz sie posługiwac w menu.
    Jesli menu nie pojawi sie na ekra n i e, przytrzymaj przez 4 sekundy przyciski
    P ROGRAM- i PROGRAM+ (lub vol- i P-) o d b i o r n i k a ,aby pojawiło sie ono ponownie.

Spróbuj, choć może wersja procesora jaki w nim jest nie ma polskiego menu.
    Trzeba by wtedy wymieniać procesor.

Kwestia fonii - masz na wszystkich kanałach, czy tylko na tych nadających NICAM?
    Jeśli nie na wszystkich to w menu masz wybór systemu? Ustawiłeś D/K /East Eu/?

Te szumy przy przełączaniu to po prostu kłopot z identyfikacją NICAM. Tam jest chyba MSP3415 - poszukaj na forum, coś chyba było aby poprawić zaskok.
  • Poziom 14  
    Panowie przestroiłem fonie nie bawiłem siee w przestawianie al;e nie było filtra na płycie był tylko 5,5 mhz dzieki
    temat zamknięty