Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP F380 - OFFLINE - po braku papieru - jak zmienić na gotowa

18 Sie 2008 22:58 8891 3
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem z drukarką HP F380. Jak drukuje kilka kartek i zabraknie papieru w podajniku lub z innej przyczyny zatrzyma się drukowanie to drukarca po wyłaczeniu i ponownym załaczeniu przechodzi w stan OFFLINE.
    Aby rozpocząć dalsze drukowanie muszę uruchomić od nowa komputer i wtedy drukarka przechodzi do statusu GOTOWA i dalej drukuje to co miała w buforze.
    Proszę o pomoc co mam zrobić aby drukarka przeszła ze statusu OFFLINE na status GOTOWA i dalej drukowała bez ponownego uruchamiania komputera.
    Za okazaną pomoc w tym temacie z góry serdecznie dziękuję.
  • Spec od drukarek
    Jeśli zabraknie papieru to jej nie wyłączaj tylko dołóż papier. Jeśli chodzi o tryb "off line" to trzeba wejść w panel sterwania, w drukarki, znaleźć f300 i kliknąć prawym klawiszem myszki. Następnie kliknąć na opcję "pracuj w trybie off line", żeby odznaczyć tą opcję.
  • Poziom 9  
    Zgoda jeśli jest brak papieru to można uzupełnić i dalej drukować.
    Pytanie co zrobić jak jest zacięcie papieru i trzeba wyłaczyć i właczyć ponownie drukarkę? Wtedy nie działa właczenie offline.
    Ja to próbowałem dlatego zadałem pytanie.
  • Spec od drukarek
    Proponuje przy zacięciu nie wyłączać, tylko zdjąć tylną zaślepkę, wyjąć papier na zewnątrz od tyłu i wcisnąć wznów.