Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralko-suszarka ARDO WD800 nie pierze

19 Sie 2008 12:57 1662 2
  • Poziom 12  
    Witam szacowne grono fachowców od sprzętu AGD wszelkiej maści
    Jakieś 2 m-ce temu okazyjnie kupiłem automat j.w. i dopiero teraz go uruchamiam i ..... kupa. A miał być sprawny! Automat jest używany i przewoziłem go na przyczepce jakieś 10 km.(piszę o tym bo może ma to wpływ na jego pracę- jakieś hydrostaty, wężyki, podciśnienie itd. dla mnie jakaś masakra).Programator nie "cyka", po ustawieniu na program bierze wodę razem z płynem do płukania i cisza, nie cyka nie kręci nic. Po ręcznym przekręceniu programatora wylewa zimną wodę, idąc dalej ręcznie programatorem w okolicy między 8 - 9 po odpompowaniu wody kręci bębnem naprzemiennie, odwiruje chwilę poszumi jakby jakiś wentylator i cisza....koniec prania, dodam że w tym czasie cyka programator, ale trwa to kilkanaście sekund i potem cisza.
    Proszę o jakąś sensowną diagnozę bo nie wiem na czym stoję, może to jakaś pierdoła i nie ma się o co sadzić.
    Pozdrawiam stankas
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Witam czegoś tu nie rozumiem pralka na programie prania zasadniczego nie powinna pobierać płynu do płukania chyba że ktoś przy niej grzebał albo ma uszkodzony modół i głupieje
  • Poziom 12  
    sprawa sie wyjasnila, odpiety byl kabelek od hydrostatu(najprawdopodobniej odpial sie podczas transportu)
    pralka chodzi a plyn do plukania wziela bo bylo go za duzo i poszedl razem z proszkiem
    dzieki za zainteresowanie temat mozna zamknac
    pozdrawiam