Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa klawiatura bezprzewodowa...

justykacz 19 Sie 2008 19:20 3479 3
  • #1 19 Sie 2008 19:20
    justykacz
    Poziom 14  

witam.
    Mam problem z klawiaturą bezprzewodową. Owa klawiatura działa na innych komputerach nie na moim. Mam sprawne gniazdko USB. Komputer był u serwisu, Pan naprawił "sterowniki USB, w których było grzebane (w co wątpię)", ale klawiatura nadal nie działa. Nie mam już siły reklamować komputera i latać do serwisu. Gdy podłączy się klawiaturę USB, to coś nie wiem jak to się nazywa, to co się podłącza i ogólnie łapie sygnał myśli wtedy, ze klawiatura przewodowa jest jego i gdy np wyłączę NUmLock gaśnie dioda i na klawiaturze przewodowej i na owym urządzeniu. Po odłączeniu klawiatury przewodowej i myszki nadal nie działa. Nie pomogło zainstalowanie sterowników. Gdy już coś złapie sygnał, to trzeba albo co chwilę łączyć od nowa, albo klawiatura działa z gigantycznym opóźnieniem. Klawiatura firmy Logitech, mam system XP.
    Czytałam o funkcje w biosie, która trzeba ustawić, ale nie mogę jej znaleźc u siebie. Bios mam firmy avard.
    Baterie od klawiaturyi myszki nowe.
    Pozdrawiam.

0 3
  • #2 19 Sie 2008 20:17
    Lutek49
    Poziom 36  

Sprawdź na jakich kanałach pracuje klawiatura i myszka, być może pracują na tym samym. Ustal różne kanały, wyjmij baterie z obu urządzeń, włóż ponownie i sprawdź. Jeśli to wina portu USB to spróbuj włączyć do innego.

0
  • #3 20 Sie 2008 19:47
    justykacz
    Poziom 14  

Jakby co jestem blondynką :P Jak mam dokonać owej czynności?
    Pozdro.

0
  • #4 21 Paź 2011 14:59
    justykacz
    Poziom 14  

Klawiatura była wadliwa fabrycznie.
    Pozdrawiam.

0