Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Renaut Laguna 2.0 gasnie przy wyprzedzaniu

rafalzxc 20 Sie 2008 13:20 1416 5
  • Renaut Laguna 2.0 gasnie przy wyprzedzaniu

Poziom 13  

Renaut Laguna 2.0 kupiłem taki samochodzik wszystko było oki ale coś teraz sie zrobiło że jak silnik jest ciepły to wyłacza się silnik wogle nie chce jechać musowo wtedy wylaczyć zapłon i właczyc spowrotem i można znowu jechać dalej , i tak co chwile. wystarczy mocniej pedał gazu przycisnąc i już się dusi i nie che jechać . redukcja biegu czy coś w tym stylu nie pomaga tylko wyłaczenie zapłonu i właczenie ponownie powoduje ze chwilowo jest oki .

0 5
    Poziom 25  

Nalezy odczytac kody bledow scanerem OBD...

0
    Poziom 13  

a gdzie to moge zrobic ten odczyt da sie samemu czy potrzebny do tego elektronik????

Dodano po 2 [minuty]:

rafalzxc napisał:
    a gdzie to moge zrobic ten odczyt da sie samemu czy potrzebny do tego elektronik????

mam jeszcze jedno pytanko czy da sie zwykłe radio sony cdx 2200 podłaczyć tak zeby sterowanie było w kierownicy miałem orginalne radio ale na kasete i wymieniłem na cd ale teraz nie mam jak podłaczyć kostki sterowania jest jakis sposób na to ???

0
    Poziom 32  

Lamerku da radę samemu ale trzeba miec skaner zapewne ty go nie masz więc daj to komuś

0
    Poziom 30  

objaw na niedostatek lub naddatek paliwa. Może być uszkodzony czujnik temp/lub map. Czasem usterka może pojawić się przy uszkodzonej pompie paliwowej, zbyt niskie ciśnienie. Sprawdzić można czy z czujnikiem na wale wszystko ok.

0
    Poziom 13  

cardiag napisał:
    objaw na niedostatek lub naddatek paliwa. Może być uszkodzony czujnik temp/lub map. Czasem usterka może pojawić się przy uszkodzonej pompie paliwowej, zbyt niskie ciśnienie. Sprawdzić można czy z czujnikiem na wale wszystko ok.

kolego jesli to te czujniki to jakie koszty tego moga byc ????

0