Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dorma ES 90 drzwi automatyczne

Maniek24 20 Sie 2008 17:52 4719 3
  • #1 20 Sie 2008 17:52
    Maniek24
    Poziom 16  

Witam nie wiem gdzie umiescić ten post może tutaj mi ktoś pomoze mam do uruchomienia takie drzwi automatyczne lecz nie mam schematu połączeń.podejrzewam ze złączeniem to może nie będzie dużego problemu ale jak to zaprogramować prawidłowo.Producent nie udostępnia materiałów proponuje wyłącznie serwis

-1 3
  • #2 20 Sie 2008 23:56
    system
    Poziom 15  

witam , masz same dzwi czy cos do nich jeszcze ? programator , bariery przyciski do otwierania itp ?, podaj mi dokladne oznaczenie dorma ES 90 ... i cos zazwyczaj jest dalej

-1
  • #3 21 Sie 2008 07:50
    Maniek24
    Poziom 16  

Drzwi są kompletne i nawet 5 sztuk a potrzebuje zamontować 1 sztukę lecz sytuacja była taka ze biorę wszystko albo nic działały do końca.Z teko co zauważyłem nie mam w komplecie przycisków awaryjnego otwierania ani blokady może nie dostałem jeśli chodzi o czujniki to oczywiście oprócz fotokomórek są dwa czujniki w listwach pionowych do których dochodzą drzwi jeśli są max otwarte.Dziś postaram podesłać zdjęcie modułu sterującego.Jedyną informację jaką udało mi sie uzyskać u producenta to taka ze do programowanie nie potrzeba specjalnych urządzeń.

0