Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

płyta indukcyjna Ardo PI 29 FI - jakie napięcie zasilania?

wicher75 20 Aug 2008 18:16 7426 6
    wicher75
    Level 2  
    Witam
    Chcę zakupić płytę indukcyjną Ardo PI 29 FI (dwa pola indukcyjne) i nie mogę nigdzie znaleźć info o prądzie zasilania. 230V czy wyłącznie 3-fazy?
    Może ktoś wie, może ktoś ma dostęp do manuala?

Pan w sklepie internetowym twierdzi że wszystkie płyty są na siłę - tu bym się nie zgodził

z góry dzięki za pomoc
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Karlheinz
    Level 21  
    Ta płyta moze być skonfigurowana pod 230 V
    Pozdrawiam
    wicher75
    Level 2  
    No właśnie. te "400V" widziałem także na wymienionej stronie, pan z działu AGD nie był pewien, ale znalazłem instrukcję podobnej płyty (ta sama seria, z tym, że 4 pola a nie 2) i co w niej: schematy połączenia (mostki) dla 230V i dla 400V, więc wychodzi że można zasilić tak i tak

Dzięki za odpowiedzi
    Pzdr
    lukaszg84
    Level 10  
    Zastanawiam się nad kupnem tej płyty. Mógłbyś mi podesłać instrukcję którą znalazłeś? Czy kupiłeś tą płytę, możesz powiedzieć coś więcej na jej temat?
    Karlheinz
    Level 21  
    lukaszg84 wrote:
    Zastanawiam się nad kupnem tej płyty. Mógłbyś mi podesłać instrukcję którą znalazłeś? Czy kupiłeś tą płytę, możesz powiedzieć coś więcej na jej temat?

Dwupolowa indukcja na sensorach ,napisz co chcesz jeszcze wiedziec...

Pozdrawiam

Dodano po 51 [sekundy]:

Karlheinz wrote:
    lukaszg84 wrote:

Dwupolowa indukcja na sensorach ,napisz co chcesz dokładnie wiedziec...

Pozdrawiam
    lukaszg84
    Level 10  
    Karlheinz wrote:
    napisz co chcesz jeszcze wiedziec

1. Opinie użytkowe: czy warto kupić, czy ma jakieś wady itp.
    2. Konkretne pytanie, do sprawdzenia w instrukcji: jakie mają być wymiary dziury wyciętej w blacie (mam starą płytę pod którą jest już otwór i chcę ją zastąpić).

Pozdrawiam