Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

buderus logano G124 logamatic 2107 po burzy

20 Aug 2008 23:18 3077 4
  • Level 2  
    Mam problem z elektroniką Logamatic 2107. Po burzy wyrzuciło mi różnicówkę i nie mogę uruchomić automatyki. Wyświetlacz pokazuje błąd czujnika temp. zewn. i błąd palnika. Próbowałem zresetować ale nic z tego. Wyświetlacz pokazuje: temp. kocioł 100, zasilanie 100, temp. zew ---, woda ---, ale sam nie chce się uruchomić. W trybie awaryjnym grzeje. Był człowiek serwisant i stwierdził, że jest do wymiany cały moduł (koszt 1900 zł). W tym czasie zrobił test i system uruchamia wszystkie pompy, palnik, przekaźnik. Czy jest możliwość przeprogramowania sterownika bez jego wymiany?
  • Level 11  
    ja miałem ze 2 razy że mi się zawiesił ten sterownik, ale po odłączeniu od napięcia na dłuższy czas i zresetowaniu wszystko wróciło do normy.
  • Level 11  
    Witaj sterowanie reczne omija cała automatyke dlatego zadziałał jak ci piorun pograsował po automatyce to kiepsko to widze
    jak otworzysz pokrywe gurna to są jakies widoczne oznaki spalenia?
  • Level 2  
    Niestety nie widać oznak spalenia.
    Poszukuję teraz nr katalogowy płyty głownej (prawdopodobnie razem z obudową)
  • Level 11  
    nie da rady wymienic samej płyty z tego co wiem to ta tablica jest tylko w całosci jedyne co morzna do niej dokupic to ;
    moduł do podłogówki i w nowszych tablicach moduł do solara
    morzna sprubowac oddac tablice do jakiegos elektronika , nie widze durzych szana na naprawe ale warto sprubowac