Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KX-TS3282 - potrzebny schemat

servocom 22 Sie 2008 00:38 1931 5
  • #1 22 Sie 2008 00:38
    servocom
    Poziom 1  

Poszukuję schematu ideowego telefonu KX-TS3282BXW lub PDW.
    Może być podręcznik serwisowy..:)
    Mam instalację opartą o aparaty wcześniejsze KX-T3250 i wszystko jest ok ale kupiłem te nowe i one mają okablowanie 2 parowe a porzednie 6 parowe. Posiadam tam instalacje 3 aparatow w takim ukladzie ze kazdy z nich ma jedna linie wspolna - L2 i linie L1 - z wlasnym numerem, kazdy na lini L1 ma wpięty inny , unikatowy swoj numer. Czyli do tego systemu wchodza 4 linie, jedna wspolna dla wszystkich i 3 inne, dla każdego z nich.
    W nowych aparatach tak się nie da i mam kanał, bo nabyłem i to z niemałym trudem 5 takich nowych aparatów i niemoge starych zastąpić. Może ktoś mnie oświeci co z tym począć ?

Masti

0 5
  • #2 23 Sie 2008 12:49
    bolo2
    Poziom 18  

A jak sobie poradziłeś z sygnalizacją zajętości linii L1? Jeżeli któryś z tych aparatów zajmie "swój" numer na L1, to do pozostałych aparatów po trzeciej parze wysyłana jest sygnalizacja zajęcia tej linii i pozostali nie mogą korzystać ze "swoich" numerów.

0
  • #3 18 Wrz 2008 14:48
    Yuppi
    Poziom 16  

Napisz jak do tej pory miałeś rozwiązaną sygnalizację zajętości, czy była i w przypadku zajęcia L1 przez jednego użytkownika inni nie mogli korzystać ze "swoich" linii. Czy też była wyłączona i użykownicy mogli wzajemnie się słyszeć na wspólnej linii.

0
  • #4 18 Wrz 2008 15:21
    Tracer2
    Moderator - Telefony Stacjonarne

Od biedy mozna to podłaczyc tylko linie trzeba wpiąc w gniazdku a nie w telefonie i moze nie działac sygnalizacja
    poniewaz w tych nowych działa na tych parach miejskich po w.cz. Trzeba by pokombinowac czy w.cz. chodzi po L1 czy po L2. Ale choinka .
    Trzeba było kupic starą 616 i aparaty 7030 .
    Wszystko by miało i rece i nogi ;)

0
  • #6 22 Wrz 2008 22:21
    oscar2000
    Poziom 33  

jak by komus zalezalo na instrukcji obslugi to dawno by sobie znalazl po polsku a nie jeszcze po angielsku ..... http://panasonic.pl/instrukcje/KX-TS3282PDW.zip a tu na poczatku postu chodzi o service manual.... a jesli juz ktos tego potrzebuje zapraszam na pw. .......

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo