Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CAR400 - zablokowany LCD?

TJE 22 Sie 2008 15:01 2466 6
  • #1 22 Sie 2008 15:01
    TJE
    Poziom 14  

Mam do rozkodowania radio z opla CAR400 jest to philips dc396/75e. Kod już mam ale po wpisaniu kodu jest dźwięk zatwierdzający ale napis 10 z kodem nie znika a radio działa tzn da się zmieniać stacje. Po wyłączeniu radia i ponownym włączeniu nie ma nic na wyświetlaczu ale radio gra. Czy to zablokowany wyświetlacz czy coś z radiem? Klient mówi że to radio działało w tym samochodzie (OPEL TIGRA) do odpięcia akumulatora.

0 6
  • Pomocny post
    #2 22 Sie 2008 15:40
    SlaweK
    Poziom 43  

Zmień tryb pracy wyświetlacza ! Było o tym nie raz tutaj.

SławeK

0
  • #3 22 Sie 2008 20:49
    fabi
    Spec od car audio

A czy nie wgrałeś przypadkiem nowej zawartości ze znanym kodem? Pewnie tak i dla tego są te problemy.

0
  • #4 22 Sie 2008 21:52
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Slawek dobrze Ci radzi a jak zmienić to może nie tak bezpośrednio na widelcu ;) :arrow: poszukaj :

A jest o tym np. na stronie kolegi www.studio24.prv.pl :idea:
    {kablomania/wyświetlacze i piloty/OPEL}

0
  • #5 23 Sie 2008 08:55
    TJE
    Poziom 14  

fabi napisał:
    A czy nie wgrałeś przypadkiem nowej zawartości ze znanym kodem? Pewnie tak i dla tego są te problemy.

Nie.
    To jest oryginał.

0
  • #6 23 Sie 2008 09:52
    SlaweK
    Poziom 43  

Minęła noc, jest odpowiedź a nie ma informacji czy to zadziałało a musi zadziałać. To właśnie mnie doprowadza do szewskiej pasji, forum od pisania farmazonów bez potrzeby a jak jest konkretna podpowiedz to jak grochem o ścianę! I pewnie zadziała i o zamknięciu tematu się zapomni, w dupie bo gra...

SławeK

0
  • #7 23 Sie 2008 21:04
    TJE
    Poziom 14  

SlaweK napisał:
    Minęła noc, jest odpowiedź a nie ma informacji czy to zadziałało a musi zadziałać. To właśnie mnie doprowadza do szewskiej pasji, forum od pisania farmazonów bez potrzeby a jak jest konkretna podpowiedz to jak grochem o ścianę! I pewnie zadziała i o zamknięciu tematu się zapomni, w dupie bo gra...

SławeK

Pomogła zmiana trybu wyświetlacza.
    Niestety klient na noc samochodu nie zostawił żeby sprawdzić a wyświetlacza nie mam żeby na stole sprawdzić.
    Po co się od razu denerwować?

0
  Szukaj w 5mln produktów