Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podlaczyc Mazda Stereo Deck

neonn 23 Sie 2008 16:40 959 2
  • #1 23 Sie 2008 16:40
    neonn
    Poziom 12  

Hej! Mam takie radio jak na zdjeciu i probuje je podlaczyc. Niestety nie moge nigdzie odnalezc a stopien skomplikowania i ilosc przewodow skutecznie mnie przerastaja.

Wszystko wydaje sie byc firmy Fujitsu Ten:
    Gorna czesc(tuner) ma symbol: AE-3130
    Srodkowa (odtwarzacz kaset): SP-3800
    Dolna (nie wiem co to jest): UM-120

Na gornym jest naklejka jak na zdjeciach:

Jak podlaczyc Mazda Stereo DeckJak podlaczyc Mazda Stereo DeckJak podlaczyc Mazda Stereo Deck

Jak to podlaczyc wszystko? Glownie chodzi mi poki co o zasilanie, zeby sprawdzic czy w ogole dziala.

pozdr

0 2
  • #2 23 Sie 2008 21:13
    djlj24
    Spec od car audio

Myślę, że do ożywienia tego wynalazku trzeba zasilanie podać do decka - zwróć uwagę na to, że te same kostki są w decku co i tunerze - (ta z 3 stykami i ta z 1 stykiem) - czyli wyłączony deck idzie jako bypass, a sam włącza się pewnie po włożeniu kasety. Co dokładnie gdzie podać - musiałbym mieć to radio na stole to bym pomógł, tak na odległość to bardzo trudno będzie. Nie napisałeś skąd jesteś bo może ktoś w okolicy by pomógł. Zwróć uwagę na zakres strojenia na FM, na 99% krok strojenia jest 200kHz więc radio będzie mało użyteczne w naszym kraju.

0
  • #3 23 Sie 2008 21:31
    neonn
    Poziom 12  

Wlasnie udalo mi sie go podlaczyc (zasilanie do decka) i dziala. Niestety, tak jak piszesz jest raster z USA. Jest jakas szansa, zeby to przerobic?
    Jutro moge zrobic zdjecie wnetrza.

Radio znalazlem na strychu ale wydaje sie ok i lepsze od zloma, ktory mam teraz ;)

OK, zamykam temat, bo udalo mi sie podpiac radio. Zakladam nowy temat o przestrojeniu

0
  Szukaj w 5mln produktów