Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

UltraISO bez NeroAPI - da radę?

Gelip 23 Sie 2008 20:57 1805 3
  • #1 23 Sie 2008 20:57
    Gelip
    Poziom 28  

Witam.

Od zawsze używam do nagrywania płyt CD/DVD Nero 6.0.0.19 oraz od jakiegoś czasu dodatkowo UltraISO aby dodawać pliki do obrazu płyty. Nero jest OK ale instaluje się cała gama niepotrzebnych jak dla mnie aplikacji typu Nero Wave Editor itp. Wybór składników w czasie instalacji Nero 6.0.0.19 jest nie możliwy. Postanowiłem zastąpić Nero innym programem do nagrywania ale nie wiem jakim (nowsze wersje nero mnie nie interesują).

Potrzebuję programu do nagrywania płyt CD/DVD i jednocześnie do modyfikacji plików obrazów płyt np. .iso, czy taki istnieje? Ewentualnie czy da się używać UltraISO bez instalowania Nero?

Próbowałem Alcohol 120% ale tam można tylko tworzyć i/lub nagrywać płyty z plików obrazów np. ISO. UltraISO bez Nero nie chce działać.

Interesuje mnie wyłącznie nagrywanie płyt CD/DVD w trybie Dane. Nie potrzebuję DVD-Video, Mixed-Mode a nawet AudioCD ponieważ prościej i więcej da się wrzucić na CD jako mp3.

0 3
  • #2 23 Sie 2008 21:02
    jannaszek
    Poziom 39  

Oczywiście że się da .Cały czas tak robię
    A dodatkowo twierdzę prywatnie, że dla mnie Nero to lipa.
    Kojarzę z barszczem, do którego dodano jednak drugi grzybek.

0
  • #3 23 Sie 2008 21:34
    Gelip
    Poziom 28  

OK. Problem chyba rozwiązany. Używałem za starej wersji UltraISO. W wersji 9.x jest już dodana obsługa nagrywarki bez NeroAPI oraz kasowanie CD-RW/DVD-RW :-)

Post zamykam. W razie potrzeby otwarcia proszę autora o PW.
    K!lleR

0
  • #4 23 Sie 2008 21:37
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

Gelip napisał:
    Postanowiłem zastąpić Nero innym programem do nagrywania ale nie wiem jakim (nowsze wersje nero mnie nie interesują).

Powinieneś polubić ImgBurn

0