Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dym daje wytwornica N-10 EUROLITE?

23 Sie 2008 21:03 998 6
  • Poziom 26  
    W niedalekim czasie przymierzam się do zakupu tej wytwornicy, ponieważ z moją nie chce mi się robić (nowy piecyk) więc mam pytanie. Jaki daje dym? Gęsty czy rzadki? Jak długi jest słup wypuszczanego dymu?Czy się nie psuje?
  • Pomocny post

Poziom 13  
    Witam, mój kolega ma taka sama ;] i powiem tak jak była nowa (jakieś 10 imprez ;] ) to jako tako dymiła, strumień na jakieś półtora metra, później zaczynała sie zapychać i było coraz gorzej, czyszczenie wszelkimi sposobami nie daje prawie żadnego efektu. Ja mam Acme i jestem z niej bardzo zadowolony, słyszałem ze dobre są jeszcze Antari ale nie wszystkie modele ;] A co do gęstości dymu to raczej zależy od rodzaju płynu ;] bynajmniej tak mi sie wydaje.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Antari to nowa nazwa firmy acme. (z tego co mi wiadomo antari przejela acme po jakims kataklizmie - informacja niesprawdzana).
    Odradzam ci zakup N-10 i wszelkie inne eurolite. Antari F-80 tez nie sa idealne (padają pompy), ale ich zywotnosc jest o wiele dluzsza nic n-10.
  • Poziom 26  
    Widziałem ostatnio na weselu N-10 EUROLITE. Coś się popsuło bo nie dymiło tak jak powinno. Jakiś tam dym leciał, ale strasznie słaby. Więc albo zrobię sobie własną wytwornice albo kupie Antari.
  • Poziom 2  
    A może powiesz do czego ci wytwornica? Jakiś Club czy domówki wtedy można precyzyjniej rozmawiać
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Moja n-10 jest już po sporej liczbie imprez i spisuje sie jak na razie świetnie jak za te pieniądze myślę że sie opłaca kupić no i nie zapomnieć o czyszczeniu.