Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kolumny i wzmacniacz do 500pln??

24 Sie 2008 12:44 848 2
  • Poziom 9  
    Cześć, jestem nowy na tym forum i troche zielony. Chciałbym sobie kupić jakieś dobre i mocne kolumny najlepiej w obudowie bass reflex i żeby nieźle dawały:D i do tego wzmacniacz też jakiś w miare dobry. Mam do wydania na to 500zl. Oczywiście może być taniej. Przeznaczenie to granie w moim pokoju(lubie głośna muze) i czasem jakaś imprezka jakiś sylwester taka prywatka czy ognicho. Piszcie czy lepiej nowe czy używane, jakie modele itp. było by bardzo dobrze gdybyście jeszcze wysłali jakieś linki z tymi kolumnami albo wzmaczniaczem jakie moge kupić z allegro czy z jakiś sklepów. Z góry dzieki:) PZDR
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Jak lubisz głośno to wybierz altusy w tej cenie hmm no wystarczy na jakieś 110 oczywiście muszą być oryginalne wszystkie głośniki i obudowy no i wzmacniacz za to co ci się zostanie choć nie wątpię że trzeba będzie jeszcze poruszyć kieszeń wzmacniacz musiał by mieć ok 2x70W najlepiej jakiś pioneer czy technics bo na lepsze nie warto tracić pieniędzy z racji tego że różnica będzie niewielka. Jeżeli natomiast miało by to jeszcze grać w miarę poprawnie a nie tylko krzyczeć to lepsze są altony np alton 70
  • Poziom 9  
    No oczywiście że mają też porządnie grać, wyraźnie a nie tylko trzeszczeć. No i bass żeby był dobry. To lepiej brać używane? Na nowe nie co patrzeć? Aha zapomniałbym, to ma grać raczej zawsze z kompa mam karte dzwiękowa Sund Blaster i mam pod nią podłączone obecnie głośniki Cretive 5.1 ale troche trzeszcza jak na fulla. Czasem może na jakiejś imprezce będzie leciało z Mp3. Muzyka jaką słucham to techno, pop, hip-hop a na imprezkach to wiadomo leciałoby disco polo. A może lepiej by mi wyszło gdybym sam zrobił kolumny znaczy kupił potrzebne rzeczy głośniki kable zwrotnice i obudowy i to złożył? Jak myślicie?