Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabryczne radio Peugeot jak zdemontować, nie gra

blacker22 24 Sie 2008 13:04 4956 6
  • #1 24 Sie 2008 13:04
    blacker22
    Poziom 10  

Witam!
    Kolega nabył auto, gdzie jest radio jak na zdjęciu.
    Radio po włączeniu wyświetla: 555 4 i włącza się końcówka mocy (słychać charakterystyczny cichy szum w głośnikach) ale żaden sygnał do końcówki nie dociera.
    Nic nie można zmienić ani ustawić, nic nie reaguje, czerwona dioda nie miga ani się nie świeci. Po włączeniu - jak na foto.

Kolega prosi mnie o jego odpalenie, ale nie wiem jak je wyjąć, nie wiem jaki to model, marka. U nas trzeci właściciel i nikt nie miał kodu i nikt nie słuchał bo "nie działało"
    Może wie ktoś jak ruszyć to "cudo" bez wyciągania albo jak wyjąć w humanitarny sposób - wtedy zamontuję mu inne, choć pewnie będzi lipnie wyglądać bo standard 1din jest węższe, dlatego chciałbym odpalić to co tam siedzi.

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Przy dołączaniu zdjęć proszę używać Dodaj obrazek. Zmieniłem tytuł z -Fabryczne radio Peugeot - niby działa, ale...-

Fabryczne radio Peugeot jak zdemontować, nie gra

0 6
  • #2 24 Sie 2008 14:18
    Bradziaga
    Poziom 11  

Poszukaj takiego radia na Allegro i zapytaj sprzedającego jak je wyjąć. U mnie w 307 są specjalne uchwyty do wyjmowania,ale radio jest inne.

0
  • #3 24 Sie 2008 14:41
    djlj24
    Spec od car audio

Najpierw sprawdź czy radio działa - włącz trzymając BAND (powinno pograć 5 minut). Po boku albo od dołu są blaszki, które trzeba wcisnąć w celu wysunięcia radia.

0
  • #4 24 Sie 2008 14:54
    blacker22
    Poziom 10  

Tak w ogóle to jakiej marki jest to radyjko jeśli koś rozpoznaje ew. jaki model? Wcześniej takiego nie widziałem, choć trochę tego na warsztacie miałem...
    Może nie trzeba go wcale wyciągać, może kod trzeba podać (o ile w ogóle jest nim zabezpieczone). Stan wyświetlacza raczej nie obrazuje apetytu na kodzik, bardziej wygląda to na nastawę jakiegoś zakresu MW/LW ,ale nic poza 555 4 nie pokazuje.

Będę próbował z BND, ale dopiero jutro w pracy. Puki co wszelkie sugestie mile widziane

0
  • #5 24 Sie 2008 14:59
    djlj24
    Spec od car audio

Jest to Clarion. Może i te blaszki były od góry a nie od dołu - na ten moment nie mam takiego radia w zasięgu aby zobaczyć.
    Wyświetlacz pokazuje ostatnio błędny wprowadzony kod - ktoś klepnął 5554. 3 razy można źle kod wpisać i tyle.

1
  • #6 24 Sie 2008 18:41
    blacker22
    Poziom 10  

Jeśli to tyko kwestia kodu, to żeby podać poprawny trzeba czekać kilka godzin na włączonym radiu, czy jest może inna metoda, bo teraz nic nie można wprowadzić.

0
  • #7 24 Sie 2008 18:48
    Tomek Włodarczyk
    Spec od car audio

blacker22 napisał:
    Jeśli to tyko kwestia kodu, to żeby podać poprawny trzeba czekać kilka godzin na włączonym radiu, czy jest może inna metoda...

Jest, ale na forum nie pytamy ani o kody ani o to jak doprowadzić radio do możliwości wpisywania kodu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html Temat wyczerpany, zamykam.

0
  Szukaj w 5mln produktów