Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kontrolka temperatury silnika

24 Sie 2008 20:41 1751 4
  • Poziom 9  
    Mam golfa mk3 1,6 benzyka, bez gazu. Okolo 2 mies temu byl u mechanika-mial zmieniane filtry, olej i byl podpinany pod komputer by zresetowac ustawienia. Od paru dni zdarza sie ze po uruchomieniu silnik i rozpoczeciu jazdy zaczyna mrugac kontrolka tempaeratury silnika mimo ze wskaznik temperatury nie przekracza 90 stopni. Po wylaczeniu silnika i ponownym uruchomieniu kontrolka juz nie mruga. Dodatkowa sprawa ktora lekko mnie niepokoi to taka ze po wymianie oleju kontrolka oleju gasnie troch epozniej niz gasla przed wymiana. Spreawdzalem olej-poziom jest wporzadku. Olej to 15W40. Czy to cos z elektryka, czujnikiem jakims czy komputerem?
  • Poziom 11  
    Zrób ponownie diagnostykę sterownika i wykasuj błędy
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ostsyl napisał:
    Zrób ponownie diagnostykę sterownika i wykasuj błędy

hahaha, dobre! adaptację czujnika temperatury i ciśnienia oleju niech zrobi, co za parodia.
    vwprzemo wyszukiwarki użyj (i bierz pod uwagę całą grupę VAG)
  • Poziom 38  
    zobacz tylko czy masz wystarczającą ilośc płynu w zbiorniczku.
  • Poziom 9  
    Teraz mi sie przypomnialo co tez moze na to wplywac- mianowicie- moja siostra dolala pewneg razu plynu do wspomagania tam gdzie powinien byc plyn chlodniczy i jak juz nalala dopiero olsnilo ja (kobiety....) Czy to moze miec istatny wplyw na ta sytuacje? Bylo to z pol roku temu. Jak moge spuscic plyn chlodniczy i od nowa napelnic?