Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz a radio vw. Czy taki układ zadziała?

24 Sie 2008 21:56 1008 7
  • Poziom 9  
    mam radi oryginał vw beta IV, wyjście na 2 głośniki i tylko tyle. 2 głośniki (przód) mam podpięte-oryginalna instalacja audio. mam pytanie czy jeśli podepnę pod to wzmacniacz to będzię ok? chce, żeby 2 przednie grały tak jak jest i dodatkowo podpiąć w te same gniazda wzmacniacz. nie wiem czy tak się da? radio chce miec oryginalne ze względu, że fajnie pasuje w desce. nie mogłem nic w temacie znaleźć
  • Poziom 30  
    Dodano po 2 [minuty]:

miras821 napisał:
    nie mogłem nic w temacie znaleźć

taa,eheeeeeee
    jeden warunek musi być spełniony, wzmacniacz musi mieć wejście wysokonapięciowe HI-INPUT. chyba że dokupisz konwerter HI na LOW.
  • Poziom 9  
    i wtedy przód tez będzie grał? a nie będzie straty na jakości? czyli na wzmacniaczu ustawić HI czy LOW?
  • Poziom 30  
    ojojoj kolega myli ogórka z pewną częscią ciała. HI lub LOW na wzmacniaczu to jest filtr (łopatologicznie), pasmo w którym ma pracować głośnik. Ciebie interesuje narazie urządzonko z aukcji nr 424116300, niekoniecznie to akurat. A filtrami LOW i HI zajmiesz się póżniej, ok.
  • Poziom 9  
    a bez tego nie da rady?
  • Poziom 30  
    zmartwię cię... nie da się. ale koszty chyba niewielkie.
    jeszcze napisz jaki wzmacniacz, bo może ma HI input.
  • Poziom 10  
    witam mam wzmacniacz bleupunkta gta475 sa tam dwa wejscia hi input co moge tam podlaczyc
  • Poziom 19  
    Co tylko chcesz, skoro ma wejscia po haju to mozesz zrobic tak jak myslisz :)