Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki alarm do Mazdy 323F BA 98 1.5?

superjinu 24 Sie 2008 23:22 3294 3
  • #1 24 Sie 2008 23:22
    superjinu
    Poziom 2  

Witam serdecznie.
    To mój pierwszy post dlatego w przypadku jakiś niedociągnięć prosze o wyrozumiałość.
    Kupiłem wymarzony samochód (Mazda 323F BA 98 ) i chciałbym jak najdłużej się nim cieszyć.
    Ponieważ auto stoi pod blokiem albo pod Biedronką;) chciałbym zamontować w nim coś co odstraszy/zniechęci potencjalnego złodzieja lub osiedlowych cwaniaków.
    W samochodzie mam centralny zamek z kluczyka, elektryczne przednie szyby i fabryczny immobiliser.
    Chciałbym mieć centralny zamek na pilota, alarm, odciecie np pompy paliwa (lub coś podobnego) i ewentualnie domykanie szyb (ale niekoniecznie). No i standardowy warunek - niezawodnośc i rozsądna cena.
    Przed zadaniem tego pytania przejrzałem forum ale nie znalazłem wyczerpujących informacji.
    Jaki alarm możecie mi polecić? Najchętniej prosze o podanie linku do allegro albo czegoś podobnego.

Pozdrawiam i bardzo licze na waszą pomoc, gdyż musze założyć ten alarm w ciagu kilku najbliższych dni.

Dział "Zabezpieczenia" jest działem serwisowym. Przenoszę do odpowiedniego.[sharp]

0 3
  • #2 25 Sie 2008 00:44
    Dyzio 1
    Poziom 17  

superjinu napisał:

Przed zadaniem tego pytania przejrzałem forum ale nie znalazłem wyczerpujących informacji.

Coś źle szukałeś.

0
  • #3 25 Sie 2008 00:50
    superjinu
    Poziom 2  

Nie dam sobie ręki obciąć że przeczytałem wszystkie możliwe posty bo to forum jest ogromne. Mimo to posty na temat mazdy i alarmu są stare 2004/5/6 a od tego czasu wiele się mogło zmienić.
    Prosze więc o pomoc.

0
  • #4 24 Wrz 2008 22:02
    rafcio363
    Poziom 30  

Zadzwoń do byle jakiego większego warsztatu montażowego i popytaj i potem zadzwoń do paru innych i będziesz miał rozeznanie.
    Wtedy ew. zamieść propozycje na forum i doradzimy co będzi e lepsze.

0