Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adapter a Komputer

25 Sie 2008 10:38 3940 7
  • Poziom 2  
    witam mam problem z podłączeniem do kompa adaptera Beytone nie wiem gdzie co i jak mam tylko kabelek do auxa ale do kompa nie podejdzie.
  • Poziom 13  
    Może opisał byś coś więcej co to za adapter dał zdjęcie i co chcesz konkretnie zrobić z tych informacji co podałeś to nie mogę ci pomóc.
  • Poziom 37  
    Musisz skombinować przejściówkę na MiniJacka.

Jeśli to gramofon z wkładką magnetyczną - musisz jeszcze zastosować specjalny przedwzmacniacz (o charakterystyce RIAA).
    Jeśli wkładka piezoelektryczna - poziom wejścia i charakterystyka powinna wystarczyć.
  • Admin grupy audio
    Temat nie spełnia wymogów regulaminu.
    Podłączenie gramofonu do komputera może nie być takie proste ze względu na konieczność korekcji charakterystyki częstotliwościowej. Jeśli gramofon ma wyjście liniowe to nie ma problemu, w przeciwnym wypadku trzeba zastosować specjalny przedwzmacniacz.

Proszę poprawić tytuł postu!
  • Poziom 13  
    Witam
    Trochę niejasno piszesz. Widzę że gramofon jest zintegrowany z magnetofonem. Chcesz go używać jako wzmacniacz do kompa?

pozdrawiam
  • Poziom 2  
    serdecznie dziękuje adapter ma wejscie liniowe wystarczyło kupić jedynie przejsciowke din 5 na jack 3,5 teraz mam takie audio że cho cho xD dziękuje wszystkim za pomoc

Dodano po 1 [minuty]:

i działa jako wzmacniacz
  • Poziom 37  
    scison napisał:
    ... i działa jako wzmacniacz

a z tematu wynikało, że chcesz odtwarzać gramofon poprzez kompuer. (np. nagrywanie z winyli) :D