Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skoda felicia 1.3 MPI 1998r

25 Aug 2008 16:56 2386 2
  • Level 10  
    Witam mam pewien problem z tą właśnie skodziną, nie wiele się znam więc proszę nie odsyłać do innych tematów tylko, wytłumaczyć jak dziecku jaka moze być tego przyczyna, a więc moja skoda po prostu nie ma mocy... maksimum jakie potrafi osiągnąć przy jeździe na prostej drodze to moze 90km/h... stało się to nagle tzn. postawiłem samochód na parkingu za 6h, przejechałem z 30km i wyczułem po prostu spadek jakiej kolwiek dynamiki jaką miał ten samochód... początkowo myślałem ze to przyczyna złego gazu, przełączyłem na benzyne przepaliłem go jechałem jakieś 50km na benzynie i dalej to samo.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Moderator of Cars
    Quote:
    nie wiele się znam więc proszę nie odsyłać do innych tematów tylko, wytłumaczyć jak dziecku jaka moze być tego przyczyna

Odrobina własnej pracy się kłania, ja nie będę za Kolegę myślał. Tak więc - odsyłam do innych tematów.
    Quote:

maksimum jakie potrafi osiągnąć przy jeździe na prostej drodze to moze 90km/h... stało się to nagle tzn. postawiłem samochód na parkingu za 6h, przejechałem z 30km i wyczułem po prostu spadek jakiej kolwiek dynamiki jaką miał ten samochód

Przyczyn może być wiele, więc najpierw należy zapoznać się z budową tego prostego silnika, a następnie przeprowadzić diagnostykę podzespołów.

A przede wszystkim - proszę zapoznać się z p.11 Regulaminu i poprawić tytuł tematu.