Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy można podłączyć głośniki do radia PIONEER DEH-2000MP?

25 Aug 2008 22:51 2002 6
  • Level 2  
    Witam! Mam może i głupie pytanie ale nie mam pojęcia czy to pójdzie a mianowicie: mam radyjko samochodowe PIONEER DEH-2000MP 4x50W i chce do niego podpiąć głośniki na tylnią półke 200W. I w zwiąsku z tym mam pytanie czy nie stanie sie coś radiu albo głośniką.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 27  
    Co to za głośniki bo całkiem możliwe że nie mają 200W tylko 40W tak jak twoje radio nie ma 4x50W tylko około 4X20W
    Po za tym użyj "szukaj" było podobnych tematów bardzo sporo.
  • Level 2  
    boschmann_6x9_400 to są te głośniczki. Szukałem już ale nie znalazłem nic ciekawego.
  • Level 27  
    Przeczytaj regulamin forum i wykasuj link z allegro bo Ci zaraz temat zdejmą ;)
    Co do tych głośników to nie wieżę że mają 200Wrms a jeżeli się mylę to z radia ich na pewno nie uciągniesz.
    Pod samo radio szukaj głośników o mocy do 50Wrms chyba że planujesz w przyszłości zasilać je ze wzmacniacza.
  • Level 2  
    Dzięki za przypomnienie regulaminu. Ale w gruncie rzeczy nie powinno sie nic stać radiu jeżeli je podepne bez wzmacniacza
  • Level 16  
    Radiu się nic nie powinno stać ale głośniki będą charczeć i za bardzo ich nie wykorzystasz.
  • Level 28  
    pozatym daruj sobie glosniki w polke, poczytaj troche i zmienisz zdanie. Duzo lepszym wyjsciem jest dobry zestaw odseparowany na przod, pod samo radyjko to np Helix Dark Blue 62.1 standardowo. Glosniki o mocy 200 w RMS nie moga zagrac dobrze pod radiem ktore ma 13-15 w RMS...