Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PRALKA POLAR PFL 1200-zapala sie serwis

mirmon 25 Sie 2008 23:26 9414 14
  • #1 25 Sie 2008 23:26
    mirmon
    Poziom 2  

Po właczeniu pralki kilka sekund działa pompka,po tym zaraz zapala sie lampka serwisu.Wczesniej zapchana była rurka spustowa pralki w scianie-ale po jej udroznieniu serwis pali sie dalej-byc moze trzeba ją zresetowac???

0 14
  • #2 26 Sie 2008 11:05
    Usunięty
  • #3 26 Sie 2008 18:49
    mirmon
    Poziom 2  

pompke sprawdzalem juz wielokrotnie-chociaz jeszcze ostatnio wypadly dwie monety-czy jest mozliwe jakies uszkodzenie w przypadku uruchamiania pralki z zablokowaną pompką?guma łącząca pompke z bebnem jest czysta...

1
  • #4 26 Sie 2008 20:03
    Usunięty
  • #5 26 Sie 2008 21:32
    mirmon
    Poziom 2  

tak sie dzieje na kazdym programie-czy ewentualna wymiana programatora jest wogóle oplacalne w tej pralce? jeszcze jedno- jak ją sie resetuje po usunieciu awarii? jest przycisk "anulowanie"-czy wystarczy go wcisnac na pare sekund?(nie mam instrukcji-zgineła wraz z gwarancja niestety,,)

5
  • #6 26 Sie 2008 22:37
    crazy_phisic
    VIP Zasłużony dla elektroda

Grzałka sprawdzona?

0
  • #7 27 Sie 2008 11:37
    bronek1806
    Poziom 22  

Grzałka do sprawdzenia, awarii się nie resetuje, samo się resetuje po usunięciu usterki.
    Jeżeli chodzi o programator to bez modułu serwisowego nic nie zdziałasz (tylko serwisy takie cos posiadają).

0
  • #8 04 Paź 2008 12:54
    Stefan 80
    Poziom 9  

Witam
    Mam wlasnie taka pralkie o ktorej tu piszecie i mam taki problem ze podczas wirowania zapala mi sie kontrolka wyczysc filtr tylko ja nie wiem gdzie go szukac ten u dolu co jest to go wyczyscielem a ona nadal tak robi moglo sie jeszcze cos gdzies tam zapchac?? Czekam na szybka odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam

0
  • #9 04 Paź 2008 14:54
    nares
    Specjalista AGD

Sprawdź wąż zbiornik-pompa i wąż odprowadzający wodę, na całej długości od pompy do drugiego końca.

0
  • #10 28 Lis 2009 19:58
    bob0505
    Poziom 11  

Witam

Czy ktoś posiada kody lub jakiś pomysł do naprawy PFL 1000
    Objawy jak u kolegów wyżej
    Po załączeniu wirowania odpala się pompa jak ma ruszyć silnik blokuje się
    i zapala servis dodatkowo zapala się lampka zasadnicze.
    Silnik sprawdzony jest OK

Bardzo proszę o pomoc

Diagnoza Usterki: Spalona grzałka
    ta pralka wyświetla lampkę serwis nawet w momencie uruchomienia jej bez paska
    Mądra Bestia
    może komuś ta informacja się przyda.

Pozdrawiam

1
  • #11 01 Gru 2015 11:28
    pawel.palasz
    Poziom 1  

Witam
    Potrzebuję instrukcji obsługi do tej praleczki.

0
  • #12 01 Gru 2015 11:37
    TONI_2003
    Moderator

pawel.palasz napisał:
    Witam
    Potrzebuję instrukcji obsługi do tej praleczki.

To proszę sobie pobrać :arrow:
    Link-polar pfl 1200 instrukcja obsługi

0
  • #13 01 Gru 2015 14:35
    bubu64
    Poziom 14  

"Po właczeniu pralki kilka sekund działa pompka,po tym zaraz zapala sie lampka serwisu.Wczesniej zapchana była rurka spustowa pralki w scianie-ale po jej udroznieniu serwis pali sie dalej-byc moze trzeba ją zresetowac???"
    Sama dioda serwisowa się nie pali, zapodaj które diody się jeszcze palą:)

2
  • #14 01 Gru 2015 19:12
    Robo-technical
    Poziom 21  

Nikt nie wpadł na pomysł na sprawdzenie układu Hydrostatu. Pralka przed rozpoczęciem cyklu prania wypopowuje ewentualną resztke wody. Informację co się dzieje z wodą w środku jest z hydorstatu. Jesli jest zatkany układ hydrostatu lub sam jest uszkodzony to tej info nie ma i po jakimś czasie następuje wywalenie błedu

0
  • #15 01 Gru 2015 22:08
    falo22
    Poziom 24  

Proponuje wezwać fachowca , ponieważ z tym poziomem usterki to Pan sobie nie poradzi, a doradzanie co mogło się stać, może się skończyć tym że nie poskłada Pan pózniej pralki w całość. 30 min trwa sprawdzenie wszystkiego co może byc przyczyną , a na końcu programator do dłuższej weryfikacji.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo