Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Otwieranie dysków,komunikat "Otwórz za pomocą... "

26 Sie 2008 09:51 3371 7
  • Poziom 9  
    Witam.Podczas otwierania dysków wyskakuje mi komunikat "Otwórz za pomocą...." Oto log z Hijack. Z góry dzięki za pomoc.

Moderowany przez marek216:

W temacie nie używamy słowa "problem". Zalecam przeczytanie regulaminu.

• Poziom 17  
    Spróbuj: start->uruchom, a następnie regsvr32 /i shell32.dll, po tym zresetuj kompa i sprawdź czy coś pomogło, pozdrawiam
  • Spec od komputerów
    Hjt jest zbedny, daj za to combofix.
  • Poziom 9  
    A więc metoda "Spróbuj: start->uruchom, a następnie regsvr32 /i shell32.dll, po tym zresetuj kompa " niestety nie pomogła :(
    Flash Desinfector nie chce się uruchomić,a jeśli chodzi o combofixa to wyskakuje mi błąd "Error-win32 only".
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Zrob skan przy pomocy AVPTool. Uruchom windows w trybie awaryjnym, sciagnij combofix zapisz pod zmieniona nazwa i uruchom, daj tez log z sdfix rowniez wykonany w trybie awaryjnym.
  • Poziom 9  
    A więc przeskanowałem kompa i na każdej partycji był zainfekowany plik autorun.inf oczywiście go usunąłem i wszystko działa jak należy. Combofix po zmianie nazwy dalej nie chce się uruchomić a sdfix nie reaguje na nic...
    Ale wszystko już działa:) Dzięki wielkie za pomoc ;)
  • Poziom 31  
    To pewnie taki sam problem jak ja kiedys mialem z uruchomieniem tych programów, winny byl firewall.Wg. rady Kolobos odinstalowanie Firewalu pomoglo i programy sie uruchomily.