Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze Ściąganiem przez uTorrent

26 Sie 2008 11:23 2058 6
  • Poziom 1  
    Witam. Mam łącze 10mb z UPC. Używam programu uTorrent.
    USTAWIENIA:
    Upload max - 50kb/s
    download max - 500kb/s

Maxymalna liczba połączen - 300
    maxymalna liczba połączonych perrów na torrent - 150
    liczba slotów wysyłania na torrent - 10

Z takimi ustawieniami ściąga mi z prędkością 10-20kb/s (!) czasem dochodzi max do 50 kb/s (ale bardzo rzadko)
    Z ustawieniami domyślnymi ściągało mi z prędkością 1-10 kb/s (!) i czasem dochodziło do max 20 kb/s

Wie ktoś może co mam zrobić aby w pełni wykorzystywało możliwości mojego łącza ??

P.S Do internetu są podłączone dwa komputery za pomocą routera.

Z góry dzieki za pomoc ;)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    To nie od twojego łącza zależy jak ściągasz na uTorrent. Zależy od kogo pobierasz i jaki ma maxymalny upload ustawiony. Jeśli ma 50kb/s tak jak ty, to i internet 100mb/s nic nie zdziała. Jeśli chcesz pobierać materiały i filmy o wielkości 5gb w kilka minut to zmień internet na Airbites. Na DC++ transfer dochodzi do 10mb, jeśli pobierasz od kolegi z tej samej sieci. Pozatym Airbites ma swój własny hub, tak więc nie powinno być z tym problemu :D
  • Poziom 21  
    Kolega wyżej ma rację. W tym wypadku to nie od Ciebie zależy, jeśli masz optymalnie ustawiony program p2p (w tym wypadku uTorent) to znaczy w ustawieniach masz wpisaną prędkość pobierania równą prędkości twojego łącza to jest to wina tylko i wyłącznie ustawień tego od kogo pobierasz. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Zgadzam się z przedmówcami co do "zależy od kogo i jakie łącze" natomiast kolega podał µTorrent i ustawienia UP i DL bynajmniej pytanie moje dotyczy czy łącze które kolega posiada ma zewnętrzne IP i czy porty na firewallach są otwarte lub/albo odpowiednio skonfigurowany firewall. Jeszcze jedna rzecz jaki system operacyjny? Jeżeli XP min. SP2 to polecam: XP-Antispy - program który znosi ograniczenia do 10 liczby polaczen - P2P (opcja specjalne -> limit polaczen).
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    zarejestruj sie na btgigs, lub demoind Tam zawsze jest dobry transfer tylko musisz utrzymywac ratio

Moderowany przez K!lleR:

Za naprowadzanie na strony z pirackim oprogramowaniem dostaje kolega ostrzeżenie.