Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Protek 9200 SCR - problem z kartą Cyfra+

wojsat 26 Sie 2008 12:26 1085 0
    wojsat
    Poziom 12  
    Mam problem z dekoderem Protek 9200 SCR od kilku dni nie działa prawidłowo karta Cyfry+. Rozkodowywane są tylko TVNy, a na reszcie kanałów z pakietu komunikat "SORRY:Scrambled Signal", a po chwili "Sorry: Auto Update now... Wait!". Zaznaczam, że karta jest oryginalna, opłacona i na innych dekoderach pracuje poprawnie. Oczywiście próbowałem resetu do ustawień fabrycznych i wyszukiwania kanałów jeszcze raz - nic się nie zmienia. Próbowałem softów: 1.7.4 - 2006/01/15, 1.8.3 2005/10/18, 1.8.4 2006/01/30, 1.8.7 - 2006/03/21. Czy może być to wina tego co napisali na stronie satsklep.pl?

Cytat:
    [2008-08-22]
    W ostatnich dniach Cyfra + przeprowadziła modyfikację systemu kodowania co spowodowało problem z prawidłową pracą w wielu odbiornikach satelitarnych wypsażonych w uniwersalny czytnik kart UCAS.

Problem objawia się poprzez "zacinanie się" obrazu na niektórych transponderach Cyfry .

Rozwiązaniem jest modyfikacja oprogramowania odbiornika.

Jeśli zna ktoś sprawdzony soft do Proteka 9200 SCR taki żeby działa poprawnie karta C+ proszę dać znać. Nie interesuje mnie emu $ itp tylko żeby ruszyła karta.