Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio 2DIN z USA. Które da się przerobić na PL częstotliwość

bestisz 26 Sie 2008 13:21 2636 1
  • #1 26 Sie 2008 13:21
    bestisz
    Poziom 9  

Witam. Zaiteresowały mnie ostatnio ceny systemów multimedialnych 2DIN ze Stanów. Posiadam samochód Subaru Impreza i jest w nim miejsce na radyjko 2DIN.
    Wiem że jednostki z USA mają skok częstotliwości co 0,2 MHz i to jeszcze na wartościach nieparzystych. Wyczytałem że niektóre modele mają możliwość systemowego przestrojenia na wartości Europejskie. Jakieś ukryte podmenu w odbiorniku itp.
    Jakie modele coś takiego posiadają?? Interesują mnie marki Pioeer, Alpine, JVC, Clarion, Kenwood. Przypominam że ma być to rozmiar 2DIN.
    Co jeszcze ważne nie wchodzi w grę przerabianie rezystorami czy przelutowywaniem połowy laminatu w radiu. Coś co łatwo da się przerobić programowo.
    Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

0 1
  • #2 26 Sie 2008 16:38
    djlj24
    Spec od car audio

Poszukaj modelu 2DIN w ofercie na Europę i będziesz miał właściwą syntezę oraz pełen RDS. Zdaje się ładny model 2DIN ma w obecnej ofercie firma Pioneer, coś miał także Kenwood i Clarion. Z Alpine osobiście bym założył sobie 2 elementy - monitor + radioodtwarzacz z DVD i też byłoby ładnie. Pamiętaj, że synteza to jedno a decydując się na jakiś zestaw multimedialny z USA pojawia się problem z regionem na DVD, to trudniej przeskoczyć niż syntezę. Swoją drogą są modele jak ja to nazywam "dla turystów", które w instrukcji mają opisaną procedurę przełączenia syntezy.

0
  Szukaj w 5mln produktów