Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alan 48 plus multi warte uwagi radio ?

marcino101993 26 Aug 2008 15:19 2018 9
    marcino101993
    Level 12  
    Witam wszystkich. Mam pytanie co sądzicie o radiu Alan 48 plus multi ? Jak będzie mi współpracowało z anteną PRESIDENT FLORIDA czy tą antenę się stroi ?:|
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Florida to szmelc. Z 48 będziesz zadowolony.
    M.
    marcino101993
    Level 12  
    A więc jaką antenę proponujesz ??
    SP5ANJ
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Witam.

Alan 48+ multi , może być.

Antena do autka to chyba na dzisiejsze czasy i gotówkę to ML145 .

Pozdrawiam.
    marcino101993
    Level 12  
    hmm wiem wiem ML145 jest dobrą anteną ale troszkę duża i nieporęczna. A czemu mówicie że Florida to szmelc nie będzie mi to chodzić??
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Będzie. Osiągi będziesz miał "widzę cię - słyszę cię, nie widzę cię, nie słyszę".
    Michał
    marcino101993
    Level 12  
    Radio PRESIDENT JOHNY II ASC i do tego antenę Flirida i to ma bardzo dobre zasięgi.
    kris pt
    Level 11  
    Witam mam alana42 z antenką president florida i osiągi w granicach 8-10 km,reflektometrem sprawdzałem SWR i jest to;1-1.3,,,20-1.1,,,40-1.4 i nic nie trzeba stroić,natomiast do Alana 48 plus mam antenke Sirio AS-100 i terz przyzwoite osiągi.Pozdrawiam wszystkich i tych co piszą że Florida to szmelc,Według mnie to przyzwoita antenka!!!
    marcino101993
    Level 12  
    Myślałem że stroi się jakoś tym plastikiem co jest na antenie co się go przesuwa w górę i w dół. :| Pozdrowienia
    fchancuz
    Level 12  
    antenę stroi się długością promiennika (wsuwasz/ucinasz - wysuwasz) albo można też trochę cewką na karkasie w górę i w dół zamiast np ciąć (ja tak robiłem i skróciłem Lemm`a tylko o niecałego 1cm)

PS jeśli jeszcze nie kupiłeś tego Alana 48+Multi to napisz do mnie na prib albo mail`a francuz(malpa)mm.pl