Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung DVD-VR350M a kopiowanie z vhs na dvd

n3o3n 26 Sie 2008 18:49 4346 5
  • #1 26 Sie 2008 18:49
    n3o3n
    Poziom 2  

Witam, mam taki problem że podczas kopiowania z kasety na płytę, kaseta nagle sie zatrzymuje, potem rusza i po jakimś czasie znowu stop. Płyta jest dvd-r/-rw (sprawdzałem oba typy) Nagrywarka dvd działa, bo zgrywałem obraz z kamery. tylko nie mogę kopiować z kasety na płytę. co jest tego przeyczną?

0 5
  • #2 29 Sie 2008 12:23
    Olek II
    Moderator

Witam, to nie wina nagrywarki, tylko magnetowidu. Prawdopodobnie paski do wymiany. Pozdrawiam.

0
  • #3 29 Sie 2008 12:37
    n3o3n
    Poziom 2  

Ale kasety mogę odtwarzać bez problemu.

0
  • #4 29 Sie 2008 20:38
    Olek II
    Moderator

Witam, jeśli tak, to sam sobie odpowiedz na swoje pytanie. Co ma nagrywanie do zatrzymywania magnetowidu??. Pozdrawiam.

0
  • #5 18 Wrz 2008 20:18
    marcoo80
    Poziom 10  

mam ten sam model nagrywarki i kaseta też zatrzymuje się podczas przegrywania, ale u mnie to żadna wada, po prostu zatrzymuje się pomiędzy scenami (kiedy na ekranie pojawia się czarny ekran), po takim zatrzymaniu na płycie tworzy się nowy plik i do menu płyty DVD zostaje dodana nowa scena, możesz wtedy w menu wybierać poszczególne sceny na gotowej płytce DVD. Sprawdź czy u ciebie jest tak samo.

0
  • #6 11 Kwi 2009 21:10
    hawk70
    Poziom 1  

Mam dokładnie taki sam problem w tym samym modelu nagrywarki. Po 15 sekundach nagrywania wszystko się stopuje. Nie jest to związane z żadną zmianą scen ani niczym takim. Czy komuś udało się może już rozwiązać ten problem? A może to poprostu wadliwy egzemplarz?

0