Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukiwana firma do współpracy

Przem188 26 Aug 2008 23:25 1450 3
Computer Controls
 • #1
  Przem188
  EDA specialist
  Witam serdecznie,
  Firma Quantum CAD poszukuje partnera do projektowania urządzeń elektronicznych oraz PCB na terenie Polski.
  Szukamy firmy, która ma spore doświadczenie, dobre referencje i płynie komunikuje się w technicznym języku angielskim.
  Projektujemy m.in. dla takich znanych marek jak Panasonic, Rolls-Royce, ST Microelectronics i wiele innych. Nasze projekty pracują obecnie w przestrzeni kosmicznej, lotnictwie, przemyśle medycznym, telekomunikacyjnym, samochodowym, energetycznym, obronnym i wielu innych.
  Firma, która będzie chciała podjąć się współpracy musi posiadać spore doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń elektronicznych analogowych i cyfrowych oraz PCB. Do projektowania PCB preferujemy oprogramowanie: Cadstar, Pads.
  Jeżeli jesteście Państwo zainteresownani współpracą - proszę o wypełnienie formularza i odesłanie go na nasz adres email. Jeżeli znacie Państwo firmy godne polecenia to proszę uprzejmie o przekazanie im tej informacji.
  Z przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin na targach ENERGETAB w dniach 16-18.09.08 w Bielsku Białej. Jest to bardzo dobra okazja na spotkanie i dyskusję na temat potencjalnej współpracy. Nasze stoisko: pawilon Z, nr 15.
  Formularz do pobrania:

  http://www.spesend.net/SpeClicks.aspx?Acc=Quantum.Tiffany&SPCED=C080825030001&LNK=1&UId=702
 • Computer Controls
 • #2
  Przem188
  EDA specialist
  Ponieważ Moderator skasował drugi, podobny post ale nie jednakowy Panie Moderatorze( nawet nie przeczytał zawartości i od razu stwierdził ze to ten sam sklonowany post), jego zawartość doklejam tutaj:

  Witam serdecznie,
  Firma Quantum CAD poszukuje osób zainteresowanych pracą przy projektowaniu urządzeń elektronicznych oraz PCB.
  Szukamy osób, które mają spore doświadczenie, dobre referencje i płynie komunikują się w języku angielskim.

  Osoby, które będą zainteresowane pracą w naszym biurze muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń elektronicznych analogowych i cyfrowych oraz PCB. Do projektowania PCB preferujemy oprogramowanie: Cadstar, Pads.
  Jeżeli jeseś zainteresownany współpracą - proszę o przesłanie CV oraz referencji na nasz adres email. Jeżeli znasz osoby godne polecenia to prosimy uprzejmie o przekazanie im tej informacji.


  Quantum CAD Ltd.
  Email: mail(malpa)quantumcad.co.uk
  Tel: (0044) 1639 864 645
  www.quantumcad.co.uk
 • Computer Controls