Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cagiva Elefant-Dziwna praca silnika

andriei 31 Sie 2008 17:46 6506 32
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Słuchaj, zawory ssące i wydechowe są najczęściej z innego materiału, bardzo rzadko końcówka trzonka jest utwardzana, stosuje się to najczęściej w silnikach które pracują w trudnych warunkach termicznych. A w przypadku trzonka nieutwardzanego nie ma przeciwskazań do szlifowania, wiadome jest że nie zbieramy tam 2mm.
    Rozpięcie zaworu bez zdejmowania głowicy - nic nowego dla mnie są nawet narzędzia do tego w sklepach także nie jest to mój poroniony pomysł.
    Co do luzu, 8 setek w serwisówce na ssaniu bez tolerancji

Odnosząc się jeszcze do tego jak kto sobie zrozumie moje porady, jak nie mam pojęcia o pieczeniu chleba to go kupuję w sklepie i nie użalam się potem że Franek na forum źle mi poradził stosunek soli do mąki

Ps.
    To nie są nieprzetestowane pomysły
    andriei
    Poziom 14  
    Spokojnie jak każdy traktuje wasze rady z dystansem. ale nie twierdze że są one złe.
    andriei
    Poziom 14  
    Witam po długiej przerwie. Co do mojego problemu okazuje się że gaźnik miał ustawioną zbyt bogata mieszankę. Silnik na zimno palił bez wyciągania ssania a jak się nagrzał to gasną. Zubożyłem ją troszkę i już silnik pali na dotyk jak jest gorący ale przy starcie zimnego silnika nie obejdzie się teraz bez ssania.