Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P12 - Kamera cofania

27 Sie 2008 12:56 14564 9
  • Poziom 12  
    Hej mam pytanko do uzytkownikow P12 gdzie znajduje sie kamera cofania w tym aucie chcialbym ja zalozyc bo fabrycznie nie mam patrzylem pod tablica rejestracyjna ale tam nie ma zadnej dziury na kamere i jeszcze jedno czy nissan kladl instalacje do kamery w kazdym aucie czy bede musial ja sam polozyc
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    siemka,
    kamerka jest zaraz nad rejestracją, pomiędzy lampkami oświetleniowymi. jeżeli mas zwersje SE to niestety musisz położyć sobie sam instalacje i wywiercić dziurke na kamerke.
    pozdro
  • Poziom 1  
    Witam, podpinam się do tematu i bardzo proszę o pomoc. Też posiadam Primere P12 bez kamery, więc sprawdziłem czy pod plastikami tylnej klapy znajdują się jakieś kable. Kabel owy jest więc zakupiłem kamerę na allegro podłączyłem ale niestety nic nie działa. Proszę o pomoc!
  • Poziom 26  
    Mam schemat do nissana primiery ale nie wiem czy o ten wam chodzi.

Dodano po 1 [minuty]:

to jest do 2004 rok ,ale nie mam pewności.
    Załączniki:
  • Poziom 26  
    tam trzeba moduł kamery ,jest z prawej strony z tyłu ,znaczy ma być .
  • Poziom 25  
    U mnie problem z kamerą cofania polega na tym że włącza się czasem samoczynnie po wciśnięciu pedału hamulca. Miał ktoś już taki problem ?? Jaka może być tego przyczyna?
  • Poziom 34  
    kubas10 napisał:
    U mnie problem z kamerą cofania polega na tym że włącza się czasem samoczynnie po wciśnięciu pedału hamulca. Miał ktoś już taki problem ?? Jaka może być tego przyczyna?

Problem z masą przy tylnej lampie, lub kostce do lampy.
  • Poziom 25  
    Tak jak napisałeś wyżej, wypalony styk masowy w prawej lampie.
  • Poziom 1  
    Potwierdzam 2m-c temu miałem to samo po wymianie spalonej kostki już wszystko dziala
  • Poziom 1  
    Witam, mam primerę p12 z początku 2004, i chciałbym zainstalować kamerę cofania której nie było od nowości, proszę mi powiedzieć, czy jest to możliwe i jak to zrobić, czy wyświetlacz radia obsłuży ją i czy podprowadzona jest tam instalacja?