Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 42PF5520D/10 klopot z obrazem lub podłaczeniem

goblins 27 Sie 2008 14:30 1191 6
  • #1 27 Sie 2008 14:30
    goblins
    Poziom 17  

Witam mam Philips 42PF5520D/10 do którego podłączam tuner TV lub inne urządzenie i nie wyświetla mi obrazu lecz gdy wcisnę przycisk głośności to wyświetla sie ikona podgłaśniania i pasek przesuwa się po ekranie także wyświetla lecz nie pokazuje obrazu jak podłącze tuner do złącza euro?? a jeszcze jedna rzecz nie da sie wejść do meni wciskając przycisk z boku telewizora dioda mruga ale nie wchodzi sie do menu a niestety nie mam pilota :( czy jest możliwość zrobienia resetu
    Pozdrawiam

0 6
  • #2 27 Sie 2008 16:01
    lisek
    Spec od monitorów

Bez pilota nie
    *pilot do tej plazmy w Uk kosztuje 19,50 funtów (poj. sztuka) "odróba"prginał ok.30,-

p.s
    dziwne ,ze nie "chodzi" przycisk MENU

0
  • #3 27 Sie 2008 16:11
    goblins
    Poziom 17  

Dziękuje za odpowiedz, czyli bez pilota nie da się podłączy i oglądać z tunera TV programów?? a ze zwykłej anteny tez nie da się oglądać TV oraz czy da się sprawdzić inaczej czy telewizor jest sprawny??. A mam pytanie gdzie można kopić taki pilot może być podróbka
    Pozdrawia

0
  • #5 10 Wrz 2008 12:56
    goblins
    Poziom 17  

Mam pytanie czy może ktos wie czy pilot o takich oznaczeniach RC4343/01 będzie pasował do Philips 42PF5520D/10 bo sprzedający zaoferował mi właśnie taki jako pilot do tego TV czy możne ktos wie czy bedzie odpowiedni.

0
  • #7 25 Wrz 2008 13:41
    goblins
    Poziom 17  

Dziekuje za odpowiedz i sprawdze czy bedzie ok
    Pozdrawiam
    No i kupilem pilota typu RC4347 sprzedawca mówil ze to to samo co RC4343 ale niesty piolot nie dzilała poprawnie Sad działaj 3 funkcje zgłaśnianie i ściszanie mute i zmiana formaty obrazu a reszt niestety nie czy możne ktos mi powie czy ten pilot bedzie współpracował z tym telewizorem a jak nie to czy da sie jakos to zrobic zeby działa poprawnie z góry dzieki i pozdrawiam

0