Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara 2.0HDi Antipollution fault!! Proszę o pomoc...

27 Aug 2008 20:53 7612 3
  • Level 10  
    Witam, niedawno zakupiłem Citroena Xsare II 2.0 HDi z 2002r. Autko ma przejechane 160000km. Wszystko był ok aż do wczoraj. Podczas wyprzedzania poczułem szarpnięcie i przy zmianie biegu zauważyłem że obrotomierz jest na full. Zatrzymałem się i silnik wył, na wyświetlaczu pojawił się komunikat antipollution fault i zaświeciła się lampka diagnostyki silnika. Pedał gazu w podłodze silnik wyje a ja nie wiem co zrobić, po chwili obroty sie uspokoiły i wszystko było ok. na jakieś 5sek. Nagle znowu obrotomierz się zamknął i silnik zawył, włożyłem stopę pod pedał gazu i pociągłem go w górę i po tej operacji wszystko ustąpiło. Myślałem że to może chwilowe ale dzisiaj zrobiło się to samo. Troszku boje się jeździć z takimi fochami cytryny, jeśli tylko ktoś wie co to może być to bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • User removed account  
  • User under supervision
    A jak Ci na światłach doda gazu???
  • Level 10  
    No właśnie w tym problem że to się dzieje tylko jak dynamicznie chce wyprzedzić. Zupełnie tak jak by się wieszał pedał gazu...

Dodano po 4 [minuty]:

Może ktoś wie ile będzie kosztowała wizyta w serwisie i podpięcie do kompa i diagnoza??? Dzięki za odpowiedź.