Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skaczący sygnał - cyfra +

27 Sie 2008 22:14 2966 10
  • Poziom 14  
    Mam bardzo dziwny problem z ustawieniem czaszy , łapie sygnał 4 do 4.5 na tunerze philips hd , problem w tym ze co chwile zanika sygnal -skacze . Tuner sprawdzany - jest ok , podmieniany konwerter , podmieniany kabel , powieszona czasza w innym miejscu z nowym uchytem ... nadal to samo . Mial ktoś moze podobny problem ? Pozostalo mi tylko na mysli wymiana czaszy na wieksza , teraz jest 80 . Oczywiscie czaszy nic nie zasłania .
  • flexghzflexghz
  • Poziom 12  
    Wyglada na to ,że antenka nie daje odpowiedniego poziomu sygnału,
    może po ostatnich tornadach cos odkształciło się...
    pozdr.piotr02
  • flexghzflexghz
  • Poziom 14  
    talerz byl nowy , jednak dalem 100 cm i dalej to samo , zmienialem polozenie czaszy , wyzej w innym miejscu budynku i dalej sygnal skacze , dla mnie jest to cos dziwnego bo nie pierwszy raz montuje satelitę . Nie wiem co może zakłócać pracę konwertera w taki sposób ,że sygnał raz jest raz nie ma? Czasza oczywiscie jest stabilna , przed nic nie ma co by mogło jej przeszkadzać. Naprawdę nie wiem co jest z tym miejscem ...
  • Poziom 27  
    A na innych tunerach jak jest podepnij miernik do anteny i sprawdź czy też są na nim takie skoki najprawdopodobniej coś zagłusza prace dekodera lyb anteny napisz jeszcze jaki masz konwerter wiem na pewno że konwertery z sharpa nie współpracują z niektórymi dekoderami c+
  • Poziom 14  
    darek23422 napisał:
    A na innych tunerach jak jest podepnij miernik do anteny i sprawdź czy też są na nim takie skoki najprawdopodobniej coś zagłusza prace dekodera lyb anteny napisz jeszcze jaki masz konwerter wiem na pewno że konwertery z sharpa nie współpracują z niektórymi dekoderami c+

na kazdym tunerze , wzialemz firmy rozne philipsy , nie tylko hd i to samo , skoki napiecia to nie sa bo miernik caly czas dziala , tylko skoki sygnalu jakies dziwne sa :/ konwertery tez rozne podkladalem , pare kilo mam na samochodzie , i stare sharpy i inverto ...
  • Poziom 27  
    To spróbuj jeszcze na fergusonie tam ktoś przesadził z pisaniem softu do niego ale jest ładnie wypisany sygnał w procętach spróbuj jeszcze z konwerterem globo.
  • Poziom 14  
    darek23422 napisał:
    To spróbuj jeszcze na fergusonie tam ktoś przesadził z pisaniem softu do niego ale jest ładnie wypisany sygnał w procętach spróbuj jeszcze z konwerterem globo.

mi na mierniku od sygnału pokazuje ,że jest ok tylko skacze dziwnie , to samo jest na tv , zwary oczywiscie nigdzie nie ma
  • Poziom 27  
    Piszesz w pierwszym poście ze masz sygnał 4 do 4,5 i pisze4sz ze sygnał skacze napisz czy utrudnia ci to oglądanie programów tv.
  • Poziom 10  
    sygnal skacze zazwyczaj od chybotania sie anteny na wietrze
  • Poziom 14  
    nie łapie w ogóle wizji i obrazu , sygnał mam na maxa nawet na czaszy 100 cm ,ale znika co chwile i tak caly czas . Czasza jest na 100% stabilna , w róznych miejscach wieszana porzadnie
  • Poziom 27  
    A sprawdzałeś z ziemi mój kumpel miał podobnie i zamontował antenę na betonowej płycie ustawioną wprost w niebo problem zniknoł.