Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BINGO konkretna regulacja

lukilks 27 Sie 2008 22:52 2425 2
  • #1 27 Sie 2008 22:52
    lukilks
    Poziom 10  

Witam, o regulacji bingo i innych instalacji jest pełno postów w kazdym co innego albo w polowie temat się zmienia. Chciał bym zapytać konkretnie.
    Posiadam cinquecento 900 z wtryskiem jednopuntkowym Elektronika od Gazu Bingo M.
    Po regulacji gazu przez gazownika która zrobiona była na szybko, popaliłem zawory, zawory wymieniłem i chciał bym gaz wyregulować sam,
    Pytanie brzmi jak to zrobić.
    Po nagrzaniu się silnika i sondy lambda przełączam silnik na prace na gazie i włączam "nauke" ustawiam obroty na 3 tyś i czekam, ok, adaptacja zakończona, PWA 55 i chodzi mi teraz o doregulowanie, sąda musi pływać na wolnych, od bogatej do ubogiej i z powrotem, ok, tak jest ale

•gdy sąda spada mi na ubogą wtedy automatycznie spadają mi obroty, nie duzo ale odczuwalnie, czy mogę doregulować to śrubą na reduktorze?(tą od czułości membrany) czy musi tak poprostu być.

•teraz gdy przyśpieszam sąda ustawia sie na bogatą w czasie przyspieszania ale po jakimś czasie zaczyna oscylować, choć dalej "cisne" czy tak ma być?

•Czy autoadaptację robić na włączonych światłach?

Bardzo proszę o pomoc, o odpowiedz na pytania albo o opisanie regulacji
    napewno przyda się nie tylko mnie

0 2
  • #2 29 Sie 2008 21:02
    vvaldek
    Poziom 28  

wyslij mi zrzuty ekranu ustawien i parametrow ja na sc900 i bingo zrobilem prawie 150000 km to cos doradze

0
  • #3 29 Sie 2008 22:11
    kukiz1986
    Poziom 27  

pkt 1, to normalne, mozesz ograniczyc zamykanie krokowca to bedzie to łagodniejsze, nie reguluj juz na reduktorze bo wzbogacisz w calym zakresie,

pkt 2 to zupelnie normalne, tak ma byc

pkt 3 tak, w naszym kraju obecnie jezdzimy na swiatlach caly rok wiec ustawia sie to na swiatłach

0