Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Datcom 2200S - siła sygnału 99% - jakość sygnału 0%

27 Sie 2008 23:01 4255 5
  • Poziom 26  
    Witam
    Mam problem z dekoderem TV Trwam (mojej babci :D) , otóż niedawno zgineły wszystkie programy w tym jedyna słuszna stacja :D , można przełączać kanały ale nic niema oprócz opisu kanału i czerwonego kwadracika świadczącego o braku sygnału. Wszedłem w opcję pomiaru sygnału , są tam dwa paski: siła sygnału - jest 99% oraz jakość sygnału 0% , po odłączeniu kabla antenowego nic się nie zmienia , dalej te same wskazania , jedyne co sprawdziłem to czy jest w tym gnieździe napięcie i wynosi ono 18,5V. Proszę o jakieś wskazówki co może być nie tak , zanim wezwę specjalistów.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Na końcu kabla antenowego jest konwerter, może padł, może antena jest źle ustawiona...
  • Poziom 26  
    Witam
    Anteny raczej nikt nie ruszał , sprawdzałem i jest zablokowana , jutro zobaczę czy dostanę taki konwerter i podmienię.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Widzę że jesteś z B-stoku.A babcia przypadkiem nie stała się ofiarą ostatnikwiatrów które troszkę u nas poszalały?
  • Poziom 26  
    Witam
    Sprawdzałem ale jutro sprawdzę jeszcze raz , w każdym razie nowy konwerter ( niby miał pasować) nie pomógł a nawet sygnał spadł do 85% , jakość dalej 0%.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Miałem ostatnio ten sam problem,okazało się że, transpondera na którym jest Tv trwam,polonia,kultura,itd. nie odbiera.Tuner odbiera inne czętotliwości oprócz tej tj,10773Mhz.Jeżeli mozesz to podłącz tuner który jest pewny i tv trwam na nim chodzi.Ja straciłem trochę czasu zmieniając konwerter,kręcąc czaszą,podmieniając przewód antenowy.Okazało się że,tuner jest nie teges.