Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Duży problem z nawigacją NAVNAV, nie działa nawigacja.

27 Sie 2008 23:45 1045 5
  • Poziom 9  
    Witam. Otóż dostałem od kolegi nawigacje gps firmy która jest w temacie. Była ona zakupiona w Holandi, nie wiem jakie były wgrane na nią mapy. Odbiornik załącza sie normalnie po czym pojawia sie menu (settings, navigation itp) ale nie można wejść w dział Navigation. W opcjach występuje jakiś błąd i mruga czerwone pole tak jakby nie było połączenia. Znajomy coś wspominał że jakby wygasnoł czas działania nawigacji.. ni z tego nie rozumiem, próbowałem zainstalować sprzęt na komputerze ale nie da sie, nawet z programem ActiveSync. Do nawi dołączona jest karta pamięci. Da sie jeszcze coś z tym sprzętem zrobić? Dzięki za pomoc.
  • Poziom 10  
    Masz uszkodzoną na 100% kartę pamięci.
  • Poziom 9  
    No właśnie sprawdzałem kartę pamięci na czytniku kart i przy próbie sprawdzenia na niej plików wyskakuje błąd.. Ale wydaje mi sie że nawigacja powinna przynajmniej wejść w dział Navigation, oprócz pamięci na karcie nie ma żadnej pamięci wewnętrznej? Jest takie coś jak wygaśnięcie czasu działania nawigacji?
  • Poziom 10  
    Na karcie pamięci musi być zainstalowany firmware+pliki mapy do właściwego modelu navi. i wszystko będzie śmigać . Twoja karta jest uszkodzona i polecam zakup nowej , a odpowiednie pliki znajdziesz na forach.
  • Poziom 9  
    Wymieniłem karte pamięci (micro SD + adapter) i dalej nie chce zainstalować nawi na kompie. ActiveSync nic nie wykrywa, nowa wersja jak i stara. Oprogramowanie w tej nawi to Win CE .NET 4.2 Core. Co jeszcze może być nie tak? Czy np wrzucenie na karte tomtoma + mapy załatwiło by sprawe? A może karta nie jest taka jaka ma być?
  • Poziom 10  
    Możesz wrzucić mapę tomtoma , tylko sprawdź czy twoja karta nie jest czasem HS . Format HS nie jest obsługiwany przez navi.