Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes 200 D 124 zamek centralny

28 Sie 2008 20:23 4820 10
  • Poziom 9  
    Witam
    Czy jest mozliwosc podpiecia centalki autoalarmu pod zamek centralny mesia 124 i jak to zrobic?
    wiem ze jak pojade do elektryka to mi to zrobi ale chce sam dal siebie wiedziec.z centalki wychodzi 6 przewodow Bialy z bezpiecznikiem pomaranczowy, zolty oraz bialo-czarny, zotlo czarny, pomaranczowo-czarny
    Pozdrawiam wszystkich Jacek:?:
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    W 124 trzeba przeciąć jasnoniebieski przewód wiązki drzwi kierowcy. Jest to pneumatyczny zamek. Podanie naprzemiennie plusa iminusa w kierunku centralki, powoduje zamknięcie i otwarcie zamka.
    Proponuję zgłosić się do sprzedawcy centrallki w celu udostępnienia schematu podłączenia pneumatycznego zamka.
  • Poziom 9  
    wlasnie wyczytalem na innych forach o niebieskim kabelku hihi
    ale jak podlaczyc te pozozstale 6 kabli?ktore sa od zamykania a ktore od otwierania?
    Chyba jednak bedzie mi potrzebny schemat lub info od sprzedajacego dzieki za porade.
    Tak to jest jak sie rucalo kamieniami na szkole hahah pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Spec od Mercedesów
    Nie trzeba szukać na innych forach: podłączenie jest DOKŁADNIE opisane na elektrodzie - kłania się opcja "szukaj"
  • Poziom 9  
    to lubie czlowiek ma problem a Ty jako "wyga" gasisz wszystkich"szukaj"a moze dasz mi linka? skoro wiesz gdzie szukac?
    Wiesz jakbym wiedzial gdzie co i jak to pewnie nie trafilbym tu nigdy?
    to jest forum i powinienies pomoc a nie krytykowac? ale nie darmo masz 800 punktow nie wiem za co?
    popatrz na date zapisania na forum a potem pisz bzdury!!! jakbym byl szarikiem to bym gryzl takich jak Ty za to szukaj powodzenia
  • Spec od Mercedesów
    linco napisał:
    jakbym byl szarikiem to bym gryzl takich jak Ty za to szukaj powodzenia

Dziwne, ze najbardziej ujadaja ci z najkrotszym stazem...

linco napisał:
    to lubie czlowiek ma problem a Ty jako "wyga" gasisz wszystkich"szukaj"a moze dasz mi linka? skoro wiesz gdzie szukac?

Moze pochwalisz sie, co zrobiles w celu znalezienia potrzebnej informacji?
    Dam Ci linka: po wpisaniu do wyszukiwarki dwoch slow: "Mercedes" oraz "pneumatyczny" pojawilo sie kilkanascie postow - miedzy innymi ten:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...mercedes&sid=da39425553cf64f4a4b28d7e3eb10573

z zalaczonym dokladnym schematem
  • Poziom 9  
    i teraz powiem "dziekuje" wlasnie za Twoja podpowiedz bo chyba o to tu chodzi prawda? rozumiem ze to nie chat ale sama idea to wymiana pogladow i wiedzy kto jaka posiada.inaczej sie mysli z jakims problemem i bez.
    Pozdrwawiam wszystkich i zycze duzo usmiechu
  • Poziom 9  
    no i niestety zastosowalem schemat i objawy sa nastepujace:
    jak jest impuls tylko sekunda zamek chce sie zamykac ale nie ma sily a jak przeloze zworke na 3 sekundy dostaje sygnal z alarmu tak jakby nie byly zamkniete drzwi?
    nie podlaczony jest bagaznik ani klapa slilnika wiec nie wiem juz sam co myslec?
    chyba najlepszym sposobem beda odwiedziny u elektryka bo czuje ze skopana jest instalacja. :cry:
  • Poziom 17  
    Witam bardzo bym prosił o podanie mi jakie to maja byc przekaźniki , znaczy czy to sa zwykłe od świateł czy o okreslonej nazwie lub kodzie , bo zwykłe to maja za zadanie tylko z mostkowaC połączenie a te na schemacie to sa na zasadzie przełączników .

Dodano po 3 [minuty]:

ten schemat to jest z tego postu https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...mercedes&sid=da39425553cf64f4a4b28d7e3eb10573