Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6150 problem po flashu

Flamaster 28 Sie 2008 23:06 828 1
  • #1 28 Sie 2008 23:06
    Flamaster
    Poziom 12  

witam mam taki problem. czym roznia sie flashe w nokii 6150 i 6150 SAT ?? miałem pare sztuk do wgrania języka te z symbolem SAT działaja super a te bez nie chcą dzwonić a w głośniku rozmow slychac metaliczny dzwiek i nie mozna sie z nikim polaczyc, ewentualie mialby ktos namiary na polski flash do wersji 6150 ??

Popraw temat, zapoznaj się z regulaminem.Następnej prośby nie będzie tylko post powędruje do kosza i ostrzeżenie.
    mod.fischer8

0 1
  • #2 28 Sie 2008 23:20
    kociol96
    Poziom 21  

Nie wiem czym wgrywasz ale tu Ci wrzucam sofcik z PL menu do 6150 ver 5.23 w postaci *.fls czyli najwyzsza. Jak mozesz to porob sobie backupy na wszelki wypadek softow, ktore sa wgrane. Zawsze mnie intrygowala roznica miedzy modelami bez a z napisem sat i nie wiem do konca na czym ona polegala, wrzucalem soft nie zastanawiajac sie. Co do tego metalicznego podzwieku byl program eeprom tools 4.0 jeżeli korzystasz z XP, lub 3.1 pod 98SE, pamietam ze lepiej dzialal pod win 98 jak pod xp. Aha eeprom toolsa uzywalem wraz z kabelkiem fbus. Gdybys takiego nie mial daj znac jakie wersje softow masz ja sprawdze czy mam podobne badz identyczne ale z polakiem

0
    Załączniki: