Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung clp-510 : Engine Fuser Low Heat Error

29 Sie 2008 00:13 4572 3
  • Poziom 10  
    Witam. Mam następujący problem z drukarka samsung clp 510. Po włączeniu drukarki wyrzuca ona następujący błąd :Engine Fuser Low Heat Error. W piecu sprawdziłem termistor i wydaje sie być dobry. Proszę o pomoc. Chciałbym sie jeszcze dowiedzieć jak w tej drukarce wejść w tryb serwisowy. pozdrawiam i czekam na odp

Moderowany przez marek216:

Temat poprawiłem. Proszę zapoznać się z zaleceniami regulaminu odnośnie pisania tematów.

• Poziom 12  
    W piecu masz przepalony bezpiecznik termiczny. Zmierz sobie omomierzem.
    taki bakielitowy czarny. Konieczna wymiana na nowy o tych samych parametrach (inaczej można puścić z dymem nie tylko drukarkę)
    Koniecznie sprawdź czy coś nie podeszło pod termistor. No i profilaktycznie sprawdź czy sprawne masz lampy grzewcze.
  • Poziom 10  
    Witam. Czy chodzi ci o termostat??? Ta maszyna w piecu ma 2 termostaty.
  • Poziom 11  
    Witam

Mam podobną drukarkę ... kupiłem ją z zgrzanymi wałkami dzisiaj je wymieniłem ... i zrobiłem testowy druk był wręcz idealny!! Wyszedłem na chwile i wracam coś się dymi z drukarki patrze wałki które kupiłem również się zgrzał :( to ja załamka patrze jeden termostat już nie działa ale zapobiegł spaleniu się drukarki ... sprawdzałem bezpiecznik i reaguje na temp. Więc musi być uszkodzony fuser... Tylko chciałbym żeby ktoś mi odpowiedział czy fuser odpowiada za czas ogrzewania się wałków? oraz czy można kupić same wałki teraz ?? bo raczej z Tych zgrzanych już nic nie zrobię, Jestem załamany tą drukarką.