Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przejściówki do interfejsu

27 Lut 2004 21:12 1491 4

• Poziom 21  
    Może ktoś wie jak zrobić przejściówkę z interfejsu Bingo na Lovato i z Bingo na Autronika.
  • Poziom 12  
    tam jest tylko rx i tx + i - z plusem i minusem to sobie chyba poradzisz jak zle podlaczysz rx i tx to nie ma komunikacji

• Poziom 21  
    a gdzie można kupić takie kostki podłączniowe do tych centralek /są to pewnie jakieś złącza ale o jakich symbolach?/
  • Poziom 18  
    Witaj Teges.
    Może pamiętasz naszą rozmowę w styczniu - miałem za mały reduktor (HP140) w mondeo 2.5l 170KM?
    Gazownik z AGC mi go wkońcu wymienił na BRC SUPER - nie trzeba było zmieniać rurki doprowadzającej gaz od zbiornika, chociaż w tym BRC jest podłączenie fi8 - dali redukcję i jest OK.
    Teraz autko śmiga w całym zakresie obrotów tylko czuć jednak spadek mocy w stosunku do tego co było przed założeniem gazu (może szukam dziury w całym :) ). Myślałem, że to za mały mikser - założyłem post parę wątków niżej ale na razie chyba to zostawię. Jeździ i nie strzela.
    Jak się ociepli to może skorzystam z Twojej propozycji i się do Ciebie wybiorę na regulację - końcu to jest, jak powiedziałeś, 50km dwupasmówki.
    Generalnie dzięki za pomoc.

A teraz do rzeczy czyli wtyczki - patrz załącznik
  • Poziom 11  
    Jak to rx i tx ale po MAX 232
    ?

tam jest taki interfesj jak do VW na sygnał K-L

tak powinno być ale moze sie myle