Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ktory wzmacniacz lepszy ??? AIWA CZY AKAI ?

30 Sie 2008 10:17 3452 21
  • Poziom 13  
    witam serdecznie który z podanych wzmacniaczy jest lepszy??? aiwa ax-950? czy akai am-57? może ktoś doradzi lepszy wzmacniacz do 400 złotych z pilotem . kolumny pod które kupuje wzmacniacz to altus 140 (160) rms ponieważ wymieniłem cewkę na 80 wat
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    prosił bym o wiecej wypowiedzi ...
  • Poziom 11  
    Ja zasilam Altusy 140 technicsem a-700mk2 i radzi sobie świetnie...
  • Poziom 17  
    Z tych dwóch to AKAI. Ale do Altusów to radził bym coś z Pionka, Kenwooda i technicsa...
  • Poziom 13  
    może jakis konkretny model??? kwote podałem wczesniej prosze o wypowiedzi?
  • Poziom 13  
    proszę o pomoc nie ma tu fachowców???
  • Poziom 26  
    Ja polecam Marantza PM66SE KI, ale niestety nie te pieniądze. Myślę, że dobry wzmacniacz to Denon 860, 1080R, ale wątpię, aby w tej cenie go dorwać.
  • Poziom 13  
    DENON PMA-1060 a ten wzmachor ma pilota??? i co o nim sadzicie?
  • Poziom 13  
    hmmm mam na oku taki o to wzmacniacz Kenwood KA-3080R kto zna jego parametry? kolega chce mi go sprzedac za 300 złotych warto???
  • Poziom 17  
    Dobry wzmacniacz bardzo ładna kontrola nad basem...
    Jeszcze jak jest z pilocikiem w komplecie to warto!
    Moc jego z tego co wiem to: 2 x 100 Watt (DIN, 4 Ohm)
  • Poziom 13  
    poradzi sobie przy altus 140? mozna go mostkowac?czy jezeli podłacze altus 140 i jakas tube około 100 wat da rade?

Dodano po 29 [sekundy]:

jest pilot w komplecie
  • Poziom 17  
    Te Altusy 140 mają 100W mocy znamionowej w 8ohm a Kenwood będzie miał coś koło 70W przy 8ohm także już przyjemnie z nimi zagra. Ale podpinając też tubę pod niego to chyba raczej aktywną by było najlepiej moim zdaniem chodź i tak też niektórzy podpinają kolumny pod kanał A a suba czy tubę pod kanał B ale moim zdaniem najlepszy to gdyby aktywny był...Da sobie rade ale tak jak mówię najlepiej gdyby ta tuba miała swój wzmak...
  • Poziom 13  
    Mam złą wiadomość wzmacniacz poszedł za 350 zł .Teraz myślę co zrobić czy kupić akai am57 czy szukać dalej ? kurzy_2 mowisz że z altusów 140 bedzie dosyc basu?głosniki były poddane staralnej regeneracji wymienione cewki na 80 wat.

Dodano po 2 [minuty]:

przeprazam nie kurzy_2 tylko kocyk to pytanie jest skierowane do ciebie . kupiłem te głosniki ale nie miałem wzmacniacza zeby je przetestowac jedynie co słyszałem to syczki w akcji i sa niesamowite ...;)
  • Poziom 13  
    Dzieki za wypowiedz a co mi powiesz na emat zmiany bas reflex??? przy moich altusach? zaznaczam ze zmienione były cewki na 80 w
  • Poziom 13  
    wyszło tak ze kupiłem diore ws 502 za 250 złotych niech mi ktoś powie czy było warto? czy pociagnie altusy?