Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unitra Diora STEREO - wzmacniacz , korektor...

Wojteq66 31 Sie 2008 14:57 2165 2
  • #1 31 Sie 2008 14:57
    Wojteq66
    Poziom 2  

Witam!
    Przepraszam jeśli nie trafiłem z działem, ale kompletnie zaczynam zabawe z audio ;) Mój brat cioteczny coś w tym siedzi, ale chciałbym dowiedzieć się pare rzeczy...
    Otóz posiadam dosyć starą wieże Unitry - tj Diora Stereo... ostatnio próbowałem połączyć aby cokolwiek działało, ale nic z tego... Wieża składa się z kilku elementów tj: wmacniacz, magnetofon, radio, korektor, do tego są dwa altusy... I mam kilka pytań:

1.Czy dało by radę, podłączyć wzmaczniacz do komputera i korektor (zależy mi na korektorze -EQ bo bardzo lubie ustawiać po swojemu suwakami (kocham czyste , wysokotonowe brzmienia podrasowane basem : ) )
    2. Czy da rade jakoś sprawdzić czy wzmacniacz jest popsuty (podłaczałem do zasilania, niby wszystko działa, lampka sieci zapalona, ale nic z kolumn nie płyneło...
    3. Chciałbym kupić lepsze Altusy niż te 30-tki... interesują mnie 120 :D świetnie grają bo już słyszałem :) za jaką cene moge takie zakupić np w anonsach (niewiem obecnie za ile mozna takie kupić)

Z góry dzięki za odpowiedzi, dodam że jestem początkujący i prosze o wyrozumiałość, każdy kiedyś zaczyna :) Pozdrawiam wszystkich.

0 2
  • #2 31 Sie 2008 15:08
    398216
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 31 Sie 2008 15:20
    Wojteq66
    Poziom 2  

Witam!
    Spisałem te numery które były na każdym elemencie...

Tuner STEREO HiFi FAUST 211D
    Korektor STEREO HiFi SUDETY 011D
    Wzmacniacz STEREO HiFi TRAWIATA 311D
    Magn. STEREO HiFi ETNIUDA 411D

A na odwrócie są takie są takie symbole
    Magn. -> MDS 411D

Korektor -> FS 011D

Tuner -> AS 211D

Wzmacniacz -> WS 311 P
    pozdrawiam

0