Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podczas wideorozmowy w Skype pionowe paski na ekranie

31 Sie 2008 20:59 7290 9
  • Poziom 28  
    Witam,
    posiadam laptopa FS Amilo Pro 2055 i podczas rozmowy przez Skype, gdy włączy ktoś kamerkę widzę obraz za pionowymi paskami, gdy zrobię zdjęcie wyświetlanego obrazu to pasków nie widać.
    Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
    Laptop miał ten problem od początku, ale jakoś nie zwracałem na to uwagi, teraz mnie to zainteresowało - ciekawość :]

Dzięki za pomoc,
    pozdrawiam
    Moderowany przez TONI_2003:

Post założono w złym dziale forum.

• SterControlSterControl
  • Użytkownik usunął konto  
  • SterControlSterControl
  • Poziom 28  
    Przy oglądaniu filmów nie ma problemu, dodałem sterowniki z WWW producenta i kodeki "k lite full", dlatego napisałem tutaj - bo już nie wiem co mam o tym sądzić..
  • Poziom 9  
    mam, ten sam problem, obraz jest niewyraźny bo przeszkadzaja zielone paski od góry do dołu obrazu, pracuje za granica i skype to jedyna opcja zeby porozmawiac i zobaczyc rodzine. Prosze o pomoc.
  • Poziom 28  
    Sprawdź na stronie producenta czy pojawił się nowy sterownik do kamerki, jeżeli nie to problem tkwi w oprogramowaniu tego modelu. Zobacz na innych komunikatorach czy kamerka Ci zadziała.
  • Poziom 14  
    Mam Fujitsu-siemens Amilo jakieś tam, i mam ten sam problem, również szukam rozwiązania tego problemu, ale podejrzewam że to wina karty graficznej lub sterowników do niej. Karta graficzna to jest po po prostu badziewie, nawet gry kiepsko chodzą. A kamera internetowa nie ma tu nic do rzeczy, skoro od wielu osób przychodzące wideo jest zniekształcone.
  • Poziom 1  
    U mnie pomogło zainstalowanie starszej wersji Skype. Bodajże 3.2 to było max żeby dobrze wyświetlało obraz.
  • Poziom 14  
    A u mnie pomogło zainstalowanie najnowszych sterowników, obecnie mam wersje 6.14.10.343 z 14.12.2006, narazie działa bez zarzutów.
  • Poziom 17  
    Witam. Mam to samo w V2055. Sterowniki do czego kolega nowe zainstalował? Kamerki, grafiki ? Mogę prosić o linka do nich? Może być na GG, prv. Z góry dziękuję.