Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CANON Pixma iP4300 nie drukuje na całym arkuszu papieru foto

swistak1984r 01 Wrz 2008 09:37 2192 2
  • #1 01 Wrz 2008 09:37
    swistak1984r
    Poziom 16  

Trafiła do mnie na serwis drukarka CANON Pixma iP 4300. Podczas drukowania zdjęć na papierze 10x15 klient zauważył, że drukarka nie zadrukowuje całego arkusza mimo ze ustawił drukowanie bez marginesów, zostawia sobie na końcu kartki margines na 1mm. Sytuacja powtarza się na każdym rozmiarze papieru i obojętnie czy wydruk jest na papierze foto czy zwykłym. Klient twierdzi, że wcześniej tak nie było. Wyczyściłem wszystkie rolki do których mogłem się dostać nie rozbierając urządzenia ponieważ jest na gwarancji, niestety nic nie pomogło...czego to może być przyczyna?

0 2
  • #2 02 Wrz 2008 15:17
    leeart

Poziom 34  

WYCZYŚĆ ENKODER JEST ICH CHYBA TRZY. TEN OD KARETKI I TE OD SILNIKA

Moderowany przez rys57:

Ostrzeżenie #2. Regulamin, p.10.9 "Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:... pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu"

0
  • #3 02 Paź 2008 15:42
    swistak1984r
    Poziom 16  

Drukarka została wysłana do serwisu gdzie wymieniona została głowica. Problem nie ustąpił...
    Rozwiązaniem okazało się zainwestowanie w orginalny papier CANONA do wydruków foto i na nim drukarka bezproblemowo drukuje bez marginesów. Klient drukował na tanim papierze, który nawet nie miał wymiarów 10x15.

0